Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Radny Jan Chudobiecki został przewodniczącym Komisji Oświaty - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Radny Jan Chudobiecki został przewodniczącym Komisji Oświaty
05-07-2012 22:00   Janusz Ludwiczak
Jan Chudobiecki z prezydenckiego klubu radnych Poznański Ruch Obywatelski został przewodniczącym Komisji Oświaty i Wychowania. Jego rywalem był Przemysław Alexandrowicz z PiS. Nowy przewodniczący zastąpił Przemysława Foligowskiego, który w połowie czerwca został dyrektorem Wydziału Oświaty Urzędu Miasta i przestał sprawować mandat miejskiego radnego.

W czwartek podczas posiedzenia Komisji Oświaty i Wychowania Rady Miasta Poznania odbyły się wybory nowego przewodniczącego komisji.

Radna Lidia Dudziak jako pierwszego kandydata zgłosiła w imieniu klubu Prawo i Sprawiedliwość Przemysława Alexandrowicza. Z kolei radny Sławomir Smól w imieniu Poznańskiego Ruchu Obywatelskiego zgłosił kandydaturę Jana Chudobieckiego.

Ostatecznie 10 głosami przewodniczącym Komisji Oświaty i Wychowania został Jan Chudobiecki. Kontrkandydat, Przemysław Alexandrowicz zyskał 3 głosy.

W Komisji Oświaty i Wychowania zasiada 17 radnych.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

kwi

do 05-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Look" - targi fryzjerskie
"BeutyVision" - targi kosmetyczne
PRZESUNIĘTE na 16-18.10.2020

21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje" → ,b>PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

08

maj

do 10-05-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Fantastyki Pyrkon 2020 → PRZENIESIONE na inny termin: 10-12.07.2020

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: