Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rada Osiedla Św. Łazarza przeprowadziła wizję lokalną Fan Campu - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Rada Osiedla Św. Łazarza przeprowadziła wizję lokalną Fan Campu
12-06-2012 00:27   Janusz Ludwiczak
Zanim został otwarty Fan Camp, członkowie Rady Osiedla Św. Łazarz wspólnie z przedstawicielami Policji i Straży Miejskiej wizytowali teren budowy miasteczka dla kibiców w Parku Kasprowicza.

W środę, 6 czerwca członkowie Rady Osiedla Św. Łazarza wspólnie z przedstawicielami Policji i Straży Miejskiej przeprowadzili wizję lokalną Fan Campu. Podczas wizytacji radni, przedstawiciele służb mundurowych zapoznali się z funkcjonowaniem miasteczka dla kibiców.

Pół godziny później odbyła się XIV sesja zwyczajna, która była dość krótka. Uczestniczyło w niej 16 z 21 radnych. Głównym porządkiem obrad było podjęcie uchwały w sprawie opinii do zbycia przez Miasto Poznań, nieruchomości przy ul. Iłłakowiczówny w Poznaniu.

W projekcie uchwały czytamy:

"Wydział Gospodarki Nieruchomościami pismem z 22 maja 2012 r. nr GN- IV.6840.1.151.2012 zwrócił się z prośbą o wydanie opinii w sprawie zbycia przez Miasto Poznań nieruchomości przy ul. Iłłakowiczówny, w Poznaniu, w trybie przetargu ograniczonego do właścicieli nieruchomości sąsiednich. Przedmiotem zbycia ma być nieruchomość oznaczona geodezyjnie: obręb Łazarz, ark. 13 dz. 74 o pow. 330 m2. Jednym z podstawowych zadań statutowych Osiedla jest zaspakajanie potrzeb mieszkańców i wspieranie ich inicjatyw zmierzających do poprawy warunków życia. Mając to na uwadze Rada Osiedla nie widzi przeszkód w zakresie możliwości zbycia ww. działki, jako uzupełnienia do nieruchomości sąsiednich.
Nieruchomość, zgodnie ze "Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta Poznania" to teren zabudowy śródmiejskiej, zwartej, średniowysokiej o funkcji mieszkaniowo - usługowej ogólnomiejskiej. Działka jest zlokalizowana na terenie zespołu zabytkowego. W związku z powyższym podjęcie uchwały jest uzasadnione."

Rada jednogłośnie uchwałę przyjęła pozytywnie.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

maj

do 30-05-2023
Łazarz
33. Dni Łazarza
►WIĘCEJ: www.33dni.lazarz.pl

30

maj

do 02-06-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"ITM Industry Europe 2023" - Przemysł Ery Cyfrowej
Targi Logistyki Magazynowania i Transportu
Salon: Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle

01

cze

Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
Bieg przez Wielką Brytanię im.M. Zawiei
w godz. 15:00-19:00

02

cze

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
III Piknik Łazarski

03

cze

09:00
Szkoła Podstawowa nr 10 ul. Jarochowskiego (przy Ściegiennego)
XVI Turniej Charytatywny im. Macieja Zawiei

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: