Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Policja zatrzymała złodziei, okradających sklepikarza z Głogowskiej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Policja zatrzymała złodziei, okradających sklepikarza z Głogowskiej
12-06-2012 00:08   Janusz Ludwiczak
Pięć tysięcy złotych grzywny, ograniczenie wolności lub 30-dniowy areszt - grożą sprawcom kradzieży w sklepie spożywczo-monopolowym "Mikrus" przy ul. Głogowskiej.

Zatrzymaliśmy cztery osoby, które okradały sklep. Jedna z osób jest niepełnoletnia i obecnie przebywa w ośrodku wychowawczym w Szczecinie. Miała ona częsty kontakt z policją, do jego opiekunów trafiła już informacja o kolejnym jego konflikcie z prawem - powiedział podinsp. Andrzej Borowiak, Rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu.

Pozostała trójka młodych mężczyzn, w wieku 17-18 lat stanie przed sądem.

Przyznali się do stawianych im zarzutów kradzieży. Sprawę skierowaliśmy do sądu. Grozi im kara grzywny do 5 tys. złotych, ograniczenie wolności lub areszt - wyjaśnia Andrzej Borowiak z Komendy Wojewódzkiej Policji.


Komentarze (4)

27-06-2012 10:09:36
Xaveri
Gdzie są "Prawdziwi Polacy" tak zwani kibole? Nakopać gówniarzerii do dupy przy pomocy odpowiedniego obuwia to będą się kłaniać w pas... do takich spunów nic innego nie przemawia.
12-06-2012 11:15:18
sicilpol
Niestety dopiero prasa musiala naglosnic problem, by policja sie tym faktem zainteresowala :(
12-06-2012 10:50:37
Lol
Przecież to wiadomo od tygodnia -.-
12-06-2012 10:13:21
Dmowskiego 5/7
Brawo policja, nareszcie... Ludzie ciężko i uczciwie pracują a banda bezkarnych wyrostków wszystko niweczy. Do pierdla ich, najlepiej do cel w których "często spada mydło" pod prysznicem!!! Jak "dostaną po dupie" od życia to sie nauczą szacunku do cudzej własności!!! To jest najlepszy sposób na resocjalizacje.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
08

sie

11:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

12

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

19

sie

18:00
Park Kasprowicza (boisko do street workoutu)
Bezpłatne zajęcia sportowe z trenerami

22

sie

tymczasowe targowisko Rynek Łazarski (boisko Zespołu Szkół Muzycznych)
Ekotargowisko - warsztaty tworzenia doniczek z materiałów recyklingowych. Uczestnicy spotkania będą mogli zabrać do domu wykonaną doniczkę wraz z nasionami, by stworzyć swój własny zielnik

do 23-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Instal Moto Expo" - Zjazd pojazdów branżowych

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: