Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Na Arenie" powstaje miasteczko dla kibiców. Park Kasprowicza będzie zamknięty do 22 czerwca - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Na Arenie" powstaje miasteczko dla kibiców. Park Kasprowicza będzie zamknięty do 22 czerwca
03-06-2012 00:34   Janusz Ludwiczak
Od piątku w Parku Kasprowicza powstaje miasteczko dla kibiców. Obecnie cały teren jest ogradzany, tworzona jest też plaża i boiska sportowe. Do 22 czerwca połowa Parku Kasprowicza będzie zamknięta i niedostępna dla mieszkańców.

Teren Parku Kasprowicza w piątkowe południe został przekazany organizatorowi FanCampu, firmie Brand New przez przedstawicieli Zarządu Zieleni Miejskiej i w obecności Bogumiły Maćkowiak - członka Zarządy Rady Osiedla Św. Łazarz i Tomasza Wojciechowskiego - przewodniczącego Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Rady Osiedla Św. Łazarz.

Miasteczko dla kibiców mieścić będzie się wokół hali Arena i na fragmencie Parku Kasprowicza - głównie "na górce" i terenie położonym w pobliżu ul. Reymonta.

Od piątku teren Parku Kasprowicza jest odgradzany płotem. Tworzona jest już plaża i boiska sportowe. Mieszkańcy będą mogli znów w całości korzystać z Parku Kasprowicza po 22 czerwca. A co sądzą o FanCamp-ie mieszkańcy, spotkani w sobotnie popołudnie "na Arenie"?

Jest to bardzo dobry pomysł. Będzie przynajmniej coś działo się w tym miejscu podczas Euro. Zazwyczaj w Parku Kasprowicza nic się nie dzieje. Szkoda stadionu Energetyka. Tam powinny być jakieś rozrywki dla młodzieży. Ktoś podpalił ten obiekt i pozostało puste pole. Nie podzielam opinii, że park może zostać zdewastowany. Ludzie zawsze narzekali i będą narzekać obojętnie jakby nie było. Jest to coś nowego, ludzie powinni się bawić - mówi Dariusz Dziemski.

Dobrze, że powstaje tutaj miasteczko dla kibiców, choć nie wiem w jakim stanie będzie później park. Nie wiadomo w jakim stanie będzie później wyglądał Park Kasprowicza. Wszystko zależy od tego, kto będzie tutaj przebywać. Słyszałem też opinie, że ludzie są niezadowoleni, że będzie zamknięta część parku. Nie będzie gdzie wyprowadzać psów, a także nie będzie dostępu do siłowni - sądzi Tomasz Stulnik

Nie mam nic przeciwko temu miasteczku, przynajmniej ludzie będą tutaj kibicować i bawić się. Podejrzewam, że będzie tutaj miło i przyjemnie. Nie zgodzę się, że park będzie zdewastowany. Ktoś przecież będzie chronił to miejsce. Ochroniarze nie powinni dopuścić do dewastacji - uważa p. Waldek.

Mam nadzieję, że po zakończeniu działalności tego miasteczka Park Kasprowicza będzie wyglądał tak jak teraz. Park będzie częściowo dostępny, ale ubolewam, że nie będę mogła korzystać z siłowni, bo widziałam, że została odgrodzona płotem - twierdzi Małgorzata Wieczorek.


Komentarze (6)

05-06-2012 19:29:32
@Krystian
Jak o statystyce mowa to może sobie podliczyć te niezwykle uargumentowane głosy na tak (wliczając w to nie mam nic przeciwko) do głosów na nie z jasno sprecyzowanymi obawami i podanymi niedogodnościami. A najlepiej spytaj RO jak im wypadły konsultacje z mieszkańcami zanim zagłosowali na tak, z pewnością dobrali reprezentatywną grupę by móc przeprowadzić wnioskowanie na temat całej populacji zamieszkującej Łazarz....
05-06-2012 11:04:14
Krystian
Jak dla mnie pomysł neutralny. Tylko zauważam, że w przytoczonych opiniach są raczej pozytywy, przeciwnie do komentarzy. Skąd zatem taka rozbierzność? To troche wbrew statystyce...
05-06-2012 07:46:13
@Krystian
to wymień 3 pozytywy dla Łazarza Krystian, z racji tego, że park będzie przez miesiąc zamknięty. Nie bój się, hejter, też człowiek, potrafi słuchać argumentów, może zamieni się w lovera?
05-06-2012 06:11:54
Negatyw
Ciekawe, bo ja spotykam w większości ludzi nastawionych przeciw. Głównie rodziców malych dzieci. To pole wymiotowe to porażka.
04-06-2012 22:05:45
Krystian
Dziwne, komentarzach na portalu jedynie malkontenci, a napotkani przechodznie pozytywnie nastawieni do pomysłu. Sami hejterzy tu piszą?
04-06-2012 09:04:33
elektrycerz
Fuszera od samego początku. Nie widać na załączonych fotach żadnych izolatorów w montowanym ogrodzeniu więc jak podłączę elektrycznego pastucha?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

gru

do 06-12-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych
ODWOŁANE

02

lut

do 05-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Budma

11

lut

do 14-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: