Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Poprzez performances Galeria Raczej świętowała swoje pierwsze urodziny - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Poprzez performances Galeria Raczej świętowała swoje pierwsze urodziny
31-05-2012 00:20   Janusz Ludwiczak
Poznańscy artyści Michał Bałdyga, Anita Mowczan, Grupa OKO, Sylwester Piasecki i Kamil Wnuk przygotowali w ramach 1. urodzin Galerii Raczej performances pod hasłem "Lejtmotyw". Gościem specjalnym był Cai Qing Sonnenberg z Chin.

W poniedziałek pierwsze urodziny świętowała Galeria Raczej, która mieści się na podwórzu kamienicy przy ul. Głogowskiej 53. Galeria Raczej rozpoczęła swoją działalność w maju 2011 roku. Przez ostatni rok odbyły się tutaj liczne performances, a także wystawy czy warsztaty rzeźby w drewnie.

Performances przygotowali poznańscy artyści: Michał Bałdyga, Anita Mowczan, Grupa OKO, Sylwester Piasecki i Kamil Wnuk. Gościem specjalnym był Cai Qing Sonnenberg z Chin.

W Poznaniu brakuje miejsc regularnie pokazujących sztukę efemeryczną. Skupiamy się zwłaszcza na promocji młodych artystów choć prezentujemy także dokonania uznanych twórców. W ciągu roku naszej działalności zaprezentowaliśmy kilkunastu artystów polskich i zagranicznych, którzy poruszają się między innymi w obszarach sztuki żywej - wyjaśnia Łukasz Trusewicz z Galerii Raczej.

Chcemy się dalej rozwijać. Będziemy szli daje w stronę performance. Formuła znalezienia miejsca na performance w Poznaniu się sprawdziła. Jest spore zainteresowanie, dużo osób przychodzi na wystawy. Nie wykluczamy też rozszerzenia naszych działań. Myślimy o nastawieniu się też na inne kierunki - tłumaczy Agnieszka Szablikowska, Galeria Raczej.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
23

wrz

do 26-09-2021
Park Wilsona
Poznań Wood Festival - festiwal rzeźby
W programie: - warsztaty malowania w drewnie
- warsztaty rzeźby w glinie>br> - licytacje drewnianych rzeźb
- konkurs główny

24

wrz

do 26-09-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Tour Salon" - Targi Regionów i Produktów Turystycznych
Targi kamperów i przyczep kempingowych oraz wyposażenia
Targ mieszkań i domów (25-26.09.)
9. Festiwal Podróżniczy Śladami Marzeń

26

wrz

Koszary Kultury ul. Matejki 62
Babi Targ
w godz. 12:00-15:00

27

wrz

13:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Zdrowy kręgosłup" - gimnastyka dla grupy 60+
"Zumba gold" - gimnastyka dla grupy 60+

28

wrz

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Łazarski pieróg - warsztaty kulinarne dla rodzin z dziećmi
- obowiązują zapisy mailowe: zapisy.klubkrag@gmail.com

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: