Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Innowacje, technologie, maszyny i roboty do piątku na MTP - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Innowacje, technologie, maszyny i roboty do piątku na MTP
31-05-2012 00:05   Janusz Ludwiczak
Prawie 1000 marek z 30 krajów, prezentacja najnowszych technologii, innowacyjne maszyny i urządzenia, branżowe debaty i konferencje, pokazy na żywo - to wszystko do piątku w ramach targów ITM Polska, które odbywają się na MTP.

Przez cztery dni ponad 930 wystawców z takich krajów, jak: Austria, Belgia, Białoruś, Brazylia, Bułgaria, Chiny, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Indie, Japonia, Kanada, Korea Południowa, Niemcy, Polska, Portugalia, Słowacja, Szwajcaria, Szwecja, Tajwan, Turcja, Ukraina, Wielka Brytania, Włochy, Węgry i USA prezentuje swoją ofertę na targach ITM Polska.

W pawilonach prezentowanych jest niemalże 1 800 ton nowoczesnych maszyn i urządzeń dla takich branż przemysłu, jak: maszynowa, motoryzacyjna, lotnicza, stoczniowa, kolejowa, zbrojeniowa, medyczna i wydobywcza.

Dążenie do ciągłego udoskonalania sprzętów, którymi się otaczamy sprawia, że to, co nowoczesne dziś, jutro traci na aktualności. Korzystanie z innowacji pozwala nadążyć za zmieniającą się rzeczywistością, a ich stosowanie we własnym przedsiębiorstwie daje szansę na uzyskanie przewagi nad konkurencją. Celem ITM Polska jest prezentacja tego, co na rynku maszyn i technologii najnowsze. Na targi do Poznania w głównej mierze przyjeżdżają przedstawiciele firm produkcyjnych i usługowych dla przemysłu maszynowego, motoryzacyjnego, lotniczego, stoczniowego, kolejowego, zbrojeniowego, medycznego i wydobywczego. Ponad 50% z nich to kadra zarządzająca - mówi Joanna Kucharska, dyrektor targów ITM Polska.

Na tegorocznej edycji będzie można zobaczyć pokazy lakiernictwa z udziałem robota, poznać systemy wirtualnej rzeczywistości, dowiedzieć się gdzie i jak stosuje się stale nierdzewne w architekturze współczesnej czy też, jak wygląda stan przygotowań do budowy energetyki jądrowej w Polsce.

Targi ITM (Innowacje, technologie, maszyny) potrwają do piątku 1 czerwca włącznie. W czwartek wystawę można zwiedzać w godzinach od 9 do 17, w piątek od 9 do 16. Jednorazowy bilet elektroniczny kosztuje 13 złotych, zakupiony w kasie 50 złotych, a po zarejestrowaniu się na miejscu jest o połowę tańszy.

Są to ostatnie targi na terenie MTP przed przerwą wakacyjną.


Komentarze (1)

31-05-2012 12:31:46
jan
Bylem na MTP lura - starocie
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

kwi

do 05-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Look" - targi fryzjerskie
"BeutyVision" - targi kosmetyczne
PRZESUNIĘTE na 16-18.10.2020

05

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań PółmaratonODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego związanym z koronawirusem. Przesunięte na 18.04.2021

21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje" → ,b>PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: