Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Orkiestra Dęta Miasta Poznania oraz zespoły folklorystyczne wystąpiły w Parku Wilsona {WIDEO} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Orkiestra Dęta Miasta Poznania oraz zespoły folklorystyczne wystąpiły w Parku Wilsona {WIDEO}
28-05-2012 10:56   Janusz Ludwiczak
Reprezentacyjna Orkiestra Miasta Poznania przy MPK oraz zespoły folklorystyczne Cepelia-Poznań i AWF Poznań wystąpiły w ramach Koncertu Galowego XXIII Dni Łazarza w niedzielne popołudnie w Parku Wilsona.

W trakcie koncertu Reprezentacyjnej Orkiestry Miasta Poznania przy MPK zaśpiewał Karol Bochański. Dyrygował kapelmistrz Jarosław Gerlich, a koncert prowadził Zbigniew Grochal.

W drugiej części Koncertu Galowego zatytułowanego ""Folklor na Łazarzu" wystąpiły zespoły "Cepelia - Poznań" oraz "AWF- Poznań".

ZOBACZ WIDEO w niższej jakości (dla wolniejszego łącza)


Komentarze (1)

28-05-2012 23:30:54
grzesiu
Byłem w niedziele i oprócz podziwiania zespołów nawet się porządnie uśmiałem bo przede mną na ławce siedziały jakieś brynery a jeden z nich co chwilę wstawał i usuwał ludzi którzy mu zasłaniali ;). A wszystkiego dopełnił ksiądz który mając mikrofon w ręku - razem z kamerzystą i jeszcze jednym gościem - chodził wśród oglądających festyn ludzi i ich o coś wypytywał :). Ciekawe jaką stację tv reprezentowali ;)
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
02

lip

do 03-07-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

27

sie

do 28-08-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

22

paź

do 23-10-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: