Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Orkiestra Dęta Miasta Poznania oraz zespoły folklorystyczne wystąpiły w Parku Wilsona {WIDEO} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Orkiestra Dęta Miasta Poznania oraz zespoły folklorystyczne wystąpiły w Parku Wilsona {WIDEO}
28-05-2012 10:56   Janusz Ludwiczak
Reprezentacyjna Orkiestra Miasta Poznania przy MPK oraz zespoły folklorystyczne Cepelia-Poznań i AWF Poznań wystąpiły w ramach Koncertu Galowego XXIII Dni Łazarza w niedzielne popołudnie w Parku Wilsona.

W trakcie koncertu Reprezentacyjnej Orkiestry Miasta Poznania przy MPK zaśpiewał Karol Bochański. Dyrygował kapelmistrz Jarosław Gerlich, a koncert prowadził Zbigniew Grochal.

W drugiej części Koncertu Galowego zatytułowanego ""Folklor na Łazarzu" wystąpiły zespoły "Cepelia - Poznań" oraz "AWF- Poznań".

ZOBACZ WIDEO w niższej jakości (dla wolniejszego łącza)


Komentarze (1)

28-05-2012 23:30:54
grzesiu
Byłem w niedziele i oprócz podziwiania zespołów nawet się porządnie uśmiałem bo przede mną na ławce siedziały jakieś brynery a jeden z nich co chwilę wstawał i usuwał ludzi którzy mu zasłaniali ;). A wszystkiego dopełnił ksiądz który mając mikrofon w ręku - razem z kamerzystą i jeszcze jednym gościem - chodził wśród oglądających festyn ludzi i ich o coś wypytywał :). Ciekawe jaką stację tv reprezentowali ;)
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

gru

17:00
Szkoła Podstawowa nr 90 ul. Chociszewskiego 56
Świąteczny kiermasz charytatywny

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"W zasadzie tak" - spotkanie z satyrykiem Jackiem Fedorowiczem, który opowie m.in. o wielu komicznych sytuacjach z życia w PRL-u

14

gru

do 15-12-2019
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich

13:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
Ptasia sobota - warsztaty edukacyjne dotyczące dokarmiania miejskich ptaków

16:00
Palmiarnia Park Wilsona
Gwiazdka w Palmiarni
w godz. 16:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: