Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na targach można było zobaczyć taniec na rurze... w wykonaniu mężczyzny - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na targach można było zobaczyć taniec na rurze... w wykonaniu mężczyzny
20-05-2012 18:52   Janusz Ludwiczak
Przez trzy dni na MTP odbywały się targi Fit-Expo. Zwiedzający mogli m.in. poznać tajniki tańca na rurze.

Już po raz siódmy odbyły się w weekend targi fitness & sport park "Fit-Expo", na których można było zobaczyć m.in. sprzęt sportowy, akcesoria siłowe, sprzęt rehabilitacyjny, suplementy diety i odżywki dla sportowców czy odzież niezbędną do ćwiczeń np. na siłowni. Jednym z gości targów był Robert Burneika, znany jako Hardkorowy Koksu. Więcej w artykule: Targi zamieniły się w wielką siłownię, na której ćwiczy Hardcorowy Koksu {WIDEO}.

Na targach "Fit-Expo" można było też poznać tajniki tańca na rurze. Sporo osób była zdziwiona, gdy okazało się, że jednym z ćwiczących okazał się... mężczyzna.

Do tej pory taniec na rurze kojarzył się raczej z klubami ze striptizem. Okazuje się, że wymaga on dużej sprawności fizycznej oraz siły, w tym umiejętności typowych dla gimnastyki. Taniec na rurze zagościł więc w klubach fitness i szkołach tańca.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020
ODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: