Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Targi zamieniły się w wielką siłownię, na której ćwiczy Hardcorowy Koksu {WIDEO} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Targi zamieniły się w wielką siłownię, na której ćwiczy Hardcorowy Koksu {WIDEO}
19-05-2012 04:20   Janusz Ludwiczak
Sprzęt sportowy, akcesoria siłowe, sprzęt rehabilitacyjny, suplementy diety i odżywki dla sportowców czy odzież niezbędną do ćwiczeń np. na siłowni można nie tylko zobaczyć, ale zakupić na targach fitness & sport park "Fit-Expo", które rozpoczęły się w piątek na MTP. Gościem targów jest Robert Burneika, czyli Hardcorowy Koksu. Na "Fit-Expo" można również poznać tajniki tańca na rurze, nauczyć się tańca salsy pod okiem Jose Torres czy też wziąć udział w 3-kilometrowym biegu między targowymi pawilonami.

Już po raz siódmy na MTP odbywają się targi fitness & sport park "Fit-Expo", na których będzie można zobaczyć m.in. sprzęt sportowy, akcesoria siłowe, sprzęt rehabilitacyjny, suplementy diety i odżywki dla sportowców czy odzież niezbędną do ćwiczeń np. na siłowni.

Na targach "Fit-Expo" pojawił się Robert Burneika, znany jako Hardkorowy Koksu - litewski kulturysta, mieszkający na stałe w Las Vegas, współautor oraz jednocześnie bohater filmów zachęcających do trenowania kulturystyki umieszczonych w serwisie YouTube. 27 kwietnia zadebiutował w MMA, wygrywając walkę z Marcinem Najmanem.

By osiągnąć taki sukces potrzeba lat pracy. Takiej sylwetki nie da się zrobić w ciągu paru miesięcy. Nie mam na razie planów startowania w MMA. W tym roku zawody odpuszczam. Dopiero w przyszłym roku będę startować - powiedział Robert Burneika, "Hardkorowy Koksu".

W niedzielę punktualnie w samo południe na MTP wystartuje bieg w ramach akcji "Polska Biega". Trasa prawie 3-kilometrowego biegu przebiegać będzie między targowymi pawilonami, a jednym z uczestników biegaczy będzie sam Andrzej Byrt, prezes Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Na "Fit-Expo" można również poznać tajniki tańca na rurze oraz nauczyć się tańca salsy pod okiem Jose Torres.

Targi "Fit-Expo" potrwają do niedzieli włącznie, w godz. od 9:00 do 17:00 (kasy od 8:30 do 16:30). Bilety kosztują od 12 do 50 zł. W niedzielę wstęp na targi będzie bezpłatny.

ZOBACZ WIDEO w niższej jakości (dla wolniejszego łącza)


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
23

paź

do 25-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów ZabytkowychODWOŁANE

27

paź

18:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Edward Stachura klasycznie i elektronicznie" - recital piosenek E.Stachury w wykonaniu Dominiki Dobrosielskiej i Michała Rukszy w Klubie Krąg
Bezpłatne wejściówki do odbioru w Klubie Krąg od dnia

28

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Białoruś" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

29

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
In memoriam Sat- Poz- Łazarski Wieczór Zaduszkowy poświęcony pamięci Zygmunta Dreżewskiego i innym zacnym mieszkańcomODWOŁANE

30

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci w wieku 3-6 lat.Akcja twórcza z książką "Zebra" w ramach 23. Biennale Sztuki dla Dziecka „Spotkanie jako sztuka”.
(zapisy na dom.bajek.poznan@gmail.com)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: