Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Polska (po)biega na Targach - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Polska (po)biega na Targach
16-05-2012 15:33   Janusz Ludwiczak
W niedzielę w samo południe na terenie MTP odbędzie się akcja "Polska Biega", w której może wziąć udział każdy. Trasa biegu liczyć będzie prawie 3 km i przebiega pomiędzy pawilonami.

Czy na Targach można biegać? Okazuje się, że tak. W niedzielę o godz. 12:00 osoby, które lubią ruch i chcą zadbać o zdrowie będą mogły wziąć udział w akcji "Polska Biega". Trasa prawie 3-kilometrowego biegu przebiegać będzie między targowymi pawilonami, a jednym z uczestników biegaczy będzie sam Andrzej Byrt, prezes Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Rejestracja zawodników rozpocznie się o godz. 11:00 przy wejściu głównym na teren MTP (od strony Mostu Dworcowego).

Niedzielny bieg będzie odbywać się w ramach targów fitness & sport park "Fit-Expo", na których będzie można zobaczyć m.in. sprzęt sportowy, akcesoria siłowe, sprzęt rehabilitacyjny, suplementy diety i odżywki dla sportowców czy odzież niezbędną do ćwiczeń np. na siłowni. Targi "Fit-Expo" potrwają od 18 do 20 maja w godz. od 9:00 do 17:00. Bilety będą kosztować od 12 do 50 zł. W niedzielę wstęp na targi będzie bezpłatny.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
23

paź

do 25-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów ZabytkowychODWOŁANE

27

paź

18:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Edward Stachura klasycznie i elektronicznie" - recital piosenek E.Stachury w wykonaniu Dominiki Dobrosielskiej i Michała Rukszy w Klubie Krąg
Bezpłatne wejściówki do odbioru w Klubie Krąg od dnia

28

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Białoruś" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

29

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
In memoriam Sat- Poz- Łazarski Wieczór Zaduszkowy poświęcony pamięci Zygmunta Dreżewskiego i innym zacnym mieszkańcomODWOŁANE

30

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci w wieku 3-6 lat.Akcja twórcza z książką "Zebra" w ramach 23. Biennale Sztuki dla Dziecka „Spotkanie jako sztuka”.
(zapisy na dom.bajek.poznan@gmail.com)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: