Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W Parku Wilsona można kupić kwiaty, doniczki, nasiona, a nawet krówki i potrawy z grilla - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W Parku Wilsona można kupić kwiaty, doniczki, nasiona, a nawet krówki i potrawy z grilla
13-05-2012 02:02   Janusz Ludwiczak
Petunie, surfinie, maciejki i również pelargonie, a także doniczki, nasiona i akcesoria ogrodnicze można kupić podczas kiermaszu "Zielony Poznań", który w weekend odbywa się w Parku Wilsona.

Kiermasz organizowany jest od kilku lat i odbywa się w ramach konkursu "Zielony Poznań". W Parku Wilsona wystawcy oferują w cenach promocyjnych bogaty wybór materiału roślinnego z przeznaczeniem do obsadzeń balkonów, tarasów i ogrodów. Na kiermaszu można również zaopatrzyć się też w akcesoria balkonowe i ogrodnicze, podłoża i nawozy.

Nie brakuje też stoisk, na których można było kupić kapelusze, a także krówki czy potrawy z grilla.

Konkurs doskonale się rozwija o czym świadczy liczba zgłoszeń i uczestników. W minionych osiemnastu edycjach łącznie wzięło udział 44 700 osób. Do konkursu można zgłosić się do 20 czerwca. Karty zgłoszeniowe dostępne są m.in. na stronie internetowej miasta www.poznan.pl czy w radach osiedli. Konkurs "Zielony Poznań" zakończy się w listopadzie, kiedy prezydent Poznania wręczy nagrody uczestnikom - powiedział Marek Stachowiak, dyrektor Wydziału Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej Urzędu Miasta Poznania.

Kiermasz "Zielony Poznań" będzie odbywał się w Parku Wilsona również w niedzielę w godz. od 10:00 do 17:00.

Natomiast w Palmiarni odbywa się pokaz kotów przeznaczonych do adopcji. Podczas pokazu, który organizuje Fundacja "Animalia" można zobaczyć podopiecznych fundacji, którzy czekają na swój dom, wybrać pupila dla siebie, a przede wszystkim porozmawiać o zaletach posiadania kota w domu.


Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
10

wrz

do 13-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Drema" - Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego

20

wrz

do 22-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów Zabytkowych

25

wrz

do 27-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "Polagra"
Targi "Smaki Regionów"

28

wrz

do 29-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkaniowe, domów i nieruchomości

[ wszystkie ]

Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: