Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Czy baterie słoneczne i elektrownie wiatrowe za kilka lat będą zasilać nasze domy i mieszkania? - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Czy baterie słoneczne i elektrownie wiatrowe za kilka lat będą zasilać nasze domy i mieszkania?
09-05-2012 01:13   Janusz Ludwiczak
Ceny energii elektrycznej będą rosnąć – to już przesądzone. Nic dziwnego, ze zarówno deweloperzy, jak i inwestorzy prywatni coraz bardziej interesują się energooszczędnymi technologiami i nowoczesnymi rozwiązaniami z zakresu wykorzystania odnawialnych źródeł energii. Okazją do zapoznania się z nowościami w tym zakresie jest czwarta już edycja Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej "Greenpower", którym towarzyszą Międzynarodowe Targi Energetyki "Expopower".

Ekspozycja blisko 100 firm targów Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej "Greenpower" obejmuje swoją tematyką energetykę wiatrową, wodną, słoneczną, geotermalną, biopaliwa stałe i płynne, biogaz oraz energooszczędne technologie. Wydarzenie to skierowane jest zarówno do specjalistów - inwestorów i projektantów, przedstawicieli samorządu terytorialnego i firm działających w branży turystycznej, hotelarskiej i SPA - jak i do klientów końcowych planujących wyposażenie swojego domu w nowoczesną instalację służącą do pozyskiwania energii odnawialnej: kolektora słonecznego, panelu fotowoltaicznego czy przydomowej elektrowni wiatrowej.

Na MTP równocześnie odbywają się również Międzynarodowe Targi Energetyki "Expopower", w tym roku pod hasłem "Energetyka przyszłości – przyszłość energetyki". Tematyka tych targów obejmuje wytwarzanie, przesył i dystrybucję energii elektrycznej i cieplnej, maszyny i urządzenia elektryczne, przewody i łączniki, sterowanie i kontrolę, akcesoria układów automatyki, instalacje odgromowe, budownictwo energetyczne i oświetlenie.

Po zarejestrowaniu się na stronie mtp24.pl wstęp na targi "Greenpower" i "Expopower" jest bezpłatny. Targi "Greenpower" i "Expopower" potrwają do czwartku włącznie.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

gru

do 06-12-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych
ODWOŁANE

02

lut

do 05-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Budma

11

lut

do 14-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: