Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Energetyka przyszłości i energia odnawialna zawładną Targami - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Energetyka przyszłości i energia odnawialna zawładną Targami
07-05-2012 01:23   Janusz Ludwiczak
Ceny energii elektrycznej będą rosnąć – to już przesądzone. Nic dziwnego, ze zarówno deweloperzy, jak i inwestorzy prywatni coraz bardziej interesują się energooszczędnymi technologiami i nowoczesnymi rozwiązaniami z zakresu wykorzystania odnawialnych źródeł energii. Okazją do zapoznania się z nowościami w tym zakresie będzie czwarta już edycja Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej "Greenpower", które rozpoczną się we wtorek na MTP. Towarzyszyć będą im Międzynarodowe Targi Energetyki "Expopower", na których jeden z wystawców przygotował specjalne pokazy rajdowe w wykonaniu utytułowanego kierowcy rajdowego Jana Chmielewskiego.

Ekspozycja blisko 100 firm targów Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej "Greenpower" obejmie swoją tematyką energetykę wiatrową, wodną, słoneczną, geotermalną, biopaliwa stałe i płynne, biogaz oraz energooszczędne technologie. Wydarzenie to skierowane jest zarówno do specjalistów - inwestorów i projektantów, przedstawicieli samorządu terytorialnego i firm działających w branży turystycznej, hotelarskiej i SPA - jak i do klientów końcowych planujących wyposażenie swojego domu w nowoczesną instalację służącą do pozyskiwania energii odnawialnej: kolektora słonecznego, panelu fotowoltaicznego czy przydomowej elektrowni wiatrowej.

We wtorek na MTP rozpoczną się również Międzynarodowe Targi Energetyki "Expopower", które odbędą się pod hasłem "Energetyka przyszłości – przyszłość energetyki". Tematyka tych targów obejmuje wytwarzanie, przesył i dystrybucję energii elektrycznej i cieplnej, maszyny i urządzenia elektryczne, przewody i łączniki, sterowanie i kontrolę, akcesoria układów automatyki, instalacje odgromowe, budownictwo energetyczne i oświetlenie.

Po zarejestrowaniu się na stronie mtp24.pl wstęp na targi "Greenpower" i "Expopower" jest bezpłatny. Obydwie imprezy potrwają do czwartku włącznie.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

kwi

do 14-04-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Run Expo" - targi sportowe: bieg | aktywność | motywacja

14

kwi

Poznań * Łazarz
16. Poznań Półmaraton

17

kwi

17:00
Biblioteka Raczyńskich filia nr 4 ul. Lodowa 4
"4 dla seniora: Kultura Japonii" - Trening pamięci dla seniorów
- bezpłatne zajęcia poprawiające pamięć, koncentrację oraz okazja do spotkania i rozmów

20

kwi

11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Konkurs Piosenki Przedszkolnej

21

kwi

Poznań * Łazarz
Wybory samorządowe - II tura
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: