Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Spółdzielnia wymienia windy i maluje klatki schodowe - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Spółdzielnia wymienia windy i maluje klatki schodowe
07-05-2012 00:48   Janusz Ludwiczak
W budynku przy ul. Stablewskiego 6B trwa wymiana windy. Prace prowadzone są również na klatkach schodowych w wieżowcach przy ul. Głogowskiej 89 i 91.

W ubiegłym tygodniu pisaliśmy o rozpoczętej termomodernizacji dwóch 11-piętrowych wieżowców przy ul. Dmowskiego 5/7 oraz Stablewskiego 6, o czym szerzej w artykule: Rozpoczął się remont "desek".

To nie jedyna inwestycja w wieżowcu przy ul. Stablewskiego. W klatce B 10 kwietnia rozpoczęły się prace związane z wymianą windy, które potrwają do 25 maja. W tym roku nowa winda będzie wozić również mieszkańców bloku przy ul. Hetmańskiej 69. Remont windy przeprowadzony zostanie w wakacje.

Jeżeli chodzi o możliwości finansowe to nas stać tylko na wymianę dwóch, trzech wind rocznie. Jedna winda kosztuje około 140 tysięcy złotych, czyli trzeba mieć około ćwierć miliona złotych, żeby wymienić dwie windy.
Mamy 33 windy, z czego udało się wymienić ponad połowę. W tym samym tempie pójdziemy dalej. Z nadzorem technicznym ustalamy, które windy pójdą do wymiany
- powiedział Jerzy Babiak, przewodniczący Rady Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald".

Natomiast w budynkach przy ul. Głogowskiej 89 i 91 trwa malowanie klatek schodowych. Po raz ostatni były one malowane czternaście lat temu, w 1998 roku.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

18

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: