Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Snowman i Dagadana zagrali w Parku Wilsona na 85. urodziny Radia Merkury - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Snowman i Dagadana zagrali w Parku Wilsona na 85. urodziny Radia Merkury
06-05-2012 00:28   Janusz Ludwiczak
W ramach jubileuszu 85-lecia Radia Merkury w sobotę w Muszli Koncertowej, w Parku Wilsona wystąpiły zespoły Snowman i Dagadana.

24 kwietnia Radio Merkury skończyło 85 lat. Z tej okazji w sobotę w Muszli Koncertowej Parku Wilsona wystąpiły zespoły Snowman oraz Dagadana.

Publiczności nie odstraszyła deszczowa pogoda. Wytrwałość wynagrodził zgromadzonym w Parku Wilsona zespół Dagadana, który rozgrzał ich i zachęcił do wspólnej zabawy. Natomiast zespół Snowman podczas swojego koncertu m.in. zaśpiewał wspólnie z publicznością "sto lat" Radiu Merkury.

Snowman to polski zespół muzyki alternatywnej, który powstał pod koniec 2002 roku, a w 2008 roku pojawił się debiutancki krążek Lazy. Snowman grał m.in. na festiwalu Gdynia Summer Jazz Days, trzykrotnie na Malta Festival, a także na Opener 2011, Nowe Nurty, Globalbea czy Europrowincjonalia.
Snowman wygrał też konkurs Off Festiwalu i został laureatem przeglądu zespołów niezależnych "Młode Wilki", organizowanego przez Klub Stodoła, Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej oraz Urząd Miasta Stołecznego Warszawa.

Dagadana - początki tej polsko-ukraińskiej grupa muzycznej sięgają 2008 roku, kiedy wydany został album "Wygadana". W muzyce zespołu pojawiają się różne style, takie jak jazz, folk i elektronika.
Dagadana ma na swoim koncie już trzy Fryderyki. W 2011 roku zespół otrzymał dwie nagrody w kategorii Fonograficzny debiut roku oraz Album roku folk/muzyka świata (Maleńka). W tym roku Dagadana otrzymał Fryderyka w kategorii Album roku folk/muzyka świata (Dlaczego nie).


R E K L A M A

Komentarze (2)

06-05-2012 18:00:25
Basia
Byłam i widziałam. Koncert Dagadana był rewelacyjny.
06-05-2012 13:03:07
JS
Oby częściej takie koncerty w parku Wilsona!
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

cze

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Czerwiec z zumbą" w Ogrodzie Łazarz- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala!
- zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

28

cze

do 30-06-2021
17:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
IV Hawajskie spotkania na Łazarzu

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Czerwiec z zumbą" w Ogrodzie Łazarz- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala!
- zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska

30

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Węgry" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
- zapisy w sekretariacie Klubu Krąg lub mailowe: zapisy.klub

02

lip

do 03-07-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: