Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Snowman i Dagadana zagrają w Parku Wilsona na 85. urodziny Radia Merkury - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Snowman i Dagadana zagrają w Parku Wilsona na 85. urodziny Radia Merkury
05-05-2012 01:14   Janusz Ludwiczak
W ramach jubileuszu 85-lecia Radia Merkury w sobotę w Parku Wilsona wystąpią zespoły Snowman i Dagadana.

24 kwietnia Radio Merkury skończyło 85 lat. W ramach obchodu jubileuszu w sobotę o godz. 18:00 w Muszli Koncertowej Parku Wilsona wystąpią zespoły Snowman oraz Dagadana.

Snowman to polski zespół muzyki alternatywnej, który powstał pod koniec 2002 roku, a w 2008 roku pojawił się debiutancki krążek Lazy. Snowman grał m.in. na festiwalu Gdynia Summer Jazz Days, trzykrotnie na Malta Festival, a także na Opener 2011, Nowe Nurty, Globalbea czy Europrowincjonalia.
Snowman wygrał też konkurs Off Festiwalu i został laureatem przeglądu zespołów niezależnych "Młode Wilki", organizowanego przez Klub Stodoła, Samorząd Studentów Politechniki Warszawskiej oraz Urząd Miasta Stołecznego Warszawa.

Dagadana - początki tej polsko-ukraińskiej grupa muzycznej sięgają 2008 roku, kiedy wydany został album "Wygadana". W muzyce zespołu pojawiają się różne style, takie jak jazz, folk i elektronika.
Dagadana ma na swoim koncie już trzy Fryderyki. W 2011 roku zespół otrzymał dwie nagrody w kategorii Fonograficzny debiut roku oraz Album roku folk/muzyka świata (Maleńka). W tym roku Dagadana otrzymał Fryderyka w kategorii Album roku folk/muzyka świata (Dlaczego nie).

Wstęp na koncert jest wolny.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

18

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: