Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ponad 5 tysięcy tulipanów w 150 odmianach będzie można zobaczyć w Palmiarni - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Ponad 5 tysięcy tulipanów w 150 odmianach będzie można zobaczyć w Palmiarni
04-05-2012 01:24   Janusz Ludwiczak
Jana Pawła II, Marię Kaczyńską, a także Pink Floyda i Monte Carlo oraz inne odmiany tulipanów można od piątku podziwiać w Palmiarni.

Ponad 150 odmian tulipanów można zobaczyć na wystawie tulipanów, którą organizuje Wielkopolski Związek Ogrodniczy Koło Poznań, Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Ogrodnictwa w Poznaniu i Palmiarnia Poznańska.

Otwarcie wystawy tulipanów nastąpi o godz. 12:00. Wystawę będzie można zwiedzać tak długo jak utrzymają się rośliny. Do zobaczenia tulipanów upoważnia bilet wstępu do Palmiarni (normalny 7 zł, ulgowy 5 zł).

Równocześnie w Kawiarni "7 Kontynentów" odbywa się wystawa muszli morskich.

Od maja zmieniły się również godziny otwarcia Palmiarni, która czynna jest dłużej: od wtorku do soboty od 9:00 do 17:00 (kasa do 16:00), a w niedzielę i święta od 9:00 do 18:00 (kasa do 17:00).


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

gru

do 06-12-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych
ODWOŁANE

02

lut

do 05-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Budma

11

lut

do 14-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: