Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Studenci wyciskali ciężary w Arenie {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Studenci wyciskali ciężary w Arenie {GALERIA ZDJĘĆ}
30-04-2012 00:20   Janusz Ludwiczak
Ponad 300 zawodników z blisko 50 uczelni wzięło udział w Akademickich Mistrzostwach Polski w Trójboju Siłowym, które odbyły się w Arenie.

Na trójbój składają się trzy dyscypliny: wyciskanie sztangi leżąc, w przysiadzie oraz rwanie. Przyjechało ponad 300 zawodników z blisko 50 uczelni z całego kraju. Dla zwycięzców przewidzieliśmy nagrody, medale i puchary , a dla wszystkich uczestników czasopisma branżowe, koszulki pamiątkowe, odżywki i suplementy diety - powiedział Piotr Gajewski, prezes klubu uczelnianego AZS Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.


Komentarze (4)

01-05-2012 00:54:41
mały
Widzę, że najważniejsze z imprezy trójbowej ( pozdrawiam wymienienie rwania :D ) jest wstawienie zdjęć z pseudo artystycznego występu. Żenada. Całe szczęście, że zawody już nigdy nie będą organizowane przez ludzi, którzy nie mają żadnego pojęcia o tym sporcie.
30-04-2012 21:08:43
REDAKCJA
Informacje jakie dyscypliny składają się na trójbój udzielił organizator. Ale dziękuje za wyjaśnienie Czytelnikom czym jest trójbój. Pozdrawiam.
30-04-2012 20:42:26
1
Dobrze,w takim razie napiszę raz jeszcze skoro nie można umieszczać linków:). Autorom sugerowałbym zapoznanie się z teorią, zanim rozpoczną opisywanie imprezy rangi Mistrzostw Polski. Jeśli nie jest się w stanie wymienić konkurencji składających się na daną dyscyplinę, to musi być naprawdę źle. Najpierw wiedza, a potem pisanie w sieci, bo właśnie tak wprowadza się czytelników w błąd... Trójbój to przysiad ze sztangą, wyciskanie leżąc i martwy ciąg.
30-04-2012 20:28:07
REDAKCJA
@1: W komentarzach nie zamieszczamy linków do innych stron internetowych.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
23

paź

do 25-10-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów ZabytkowychODWOŁANE

27

paź

18:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Edward Stachura klasycznie i elektronicznie" - recital piosenek E.Stachury w wykonaniu Dominiki Dobrosielskiej i Michała Rukszy w Klubie Krąg
Bezpłatne wejściówki do odbioru w Klubie Krąg od dnia

28

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Białoruś" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

29

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
In memoriam Sat- Poz- Łazarski Wieczór Zaduszkowy poświęcony pamięci Zygmunta Dreżewskiego i innym zacnym mieszkańcomODWOŁANE

30

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci w wieku 3-6 lat.Akcja twórcza z książką "Zebra" w ramach 23. Biennale Sztuki dla Dziecka „Spotkanie jako sztuka”.
(zapisy na dom.bajek.poznan@gmail.com)

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: