Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Autobusy wracają na stałą trasę, jednak nie na długo. Od soboty Bukowska będzie zamknięta na 9 dni - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Autobusy wracają na stałą trasę, jednak nie na długo. Od soboty Bukowska będzie zamknięta na 9 dni
23-04-2012 22:39   Janusz Ludwiczak
O dzień wcześniej niż planowano zakończył się remont nawierzchni na ulicy Bukowskiej oraz na skrzyżowaniu Szpitalnej i Grochowskiej. Od wtorkowego poranka autobusy linii nr 82 oraz 48, 50, 59, 63, 77, 91, A i L powrócą na swoją trasę, jednak nie długo, gdyż już w sobotę zacznie się kolejny, najtrudniejszy etap przebudowy Bukowskiej.

Piąty etap przebudowy ulicy Bukowskiej zakończy się dzień wcześniej. Pierwotnie prace prowadzone na odcinku od ulicy Szamotulskiej do ulicy Swoboda miały być prowadzone do wtorku, 24 włącznie. Jednak już od pierwszych kursów autobusy linii nr 48, 50, 59, 63, 77, 82, 91, A, L powrócą na swoją trasę.

Od soboty, przez trzy dni drogowcy zrywali starą nawierzchnię, wzmacniali konstrukcję jezdni, układali specjalną siatkę, a na samym końcu prowadzonych prac ułożyli nową nawierzchnię (warstwę wiążącą).

Remont Bukowskiej kompletnie sparaliżował tą część Grunwaldu i Ogrodów. Korki tworzyły się nie tylko na ulicy Grochowskiej, Marcelińskiej, Bułgarskiej, Polskiej, Szamarzewskiego, ale również na ulicach osiedlowych, m.in. na ul. Swoboda czy Świt.

Kierowcy i autobusy MPK nie będą jednak długo jeździć ulicą Bukowską. Od soboty, 28 kwietnia na 9 dni ulica Bukowska będzie całkowicie zamknięta na całej długości od Zeylanda do Bułgarskiej, o czym więcej w artykule: W długi weekend Bukowska będzie zamknięta. Autobusy pojadą przez Grunwaldzką i Rondo Jeziorańskiego.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
29

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
In memoriam Sat- Poz- Łazarski Wieczór Zaduszkowy poświęcony pamięci Zygmunta Dreżewskiego i innym zacnym mieszkańcomODWOŁANE

03

lis

do 06-11-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje Technologie Maszyny
"3D Solutions" - Targi Druku i Skanu Trójwymiarowego
Targi Logistyki Magazynowania i Transportu
ODWOŁANE

08

lis

11:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
XX Festiwal Muzyki Pasyjnej i Paschalnej - koncert festiwalowy: motyw Stabat Mater w kompozycjach Bacha, Pergolesiego i Koszewskiego
Ze względu na ograniczenia związane z „czerwoną strefą” w konc

17

lis

do 20-11-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Stone" - targi kamieniarskie
"Glass" - targi szkła
ODWOŁANE

18

lis

do 20-11-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Międzynarodowe Targi Instalacyjne
Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa
"Poznań Drone Expo"
ODWOŁANE

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: