Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Remont Bukowskiej i Przybyszewskiego sparaliżował Łazarz i Grunwald, autobusy spóźniały się godzinę - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Remont Bukowskiej i Przybyszewskiego sparaliżował Łazarz i Grunwald, autobusy spóźniały się godzinę
17-04-2012 11:36   Janusz Ludwiczak
Remont nawierzchni na ulicy Bukowskiej oraz w ciągu ulic Przybyszewskiego i Reymonta kompletnie sparaliżował komunikację na Łazarzu i Grunwaldzie. Autobusy MPK miały nawet godzinne opóźnienia.

W poniedziałek okazuje się, że najlepszym sposobem poruszania się po mieście był rower i własne nogi. Przez cały dzień kompletnie zakorkowana była m.in. ulica Grochowska, Matejki i Bukowska. Sznur samochodów ciągnął się w ciągu ulicy Przybyszewskiego, Reymonta i Arciszewskiego. Stanęła również ulica Palacza.

Nawet godzinne opóźnienia notowały autobusy. Popołudniu wypadły nawet niektóre kursy "pięćdziesiąki", a autobusy linii nr 82 i 93 z Górczyna wyjeżdżały z dużym opóźnieniem.

We wtorek sytuacja powinna być lepsza, gdyż zakończył się już remont nawierzchni na ulicy Bukowskiej, pomiędzy ulicami Przybyszewskiego a skrzyżowaniem ulic Grochowskiej i Szpitalnej. Na swoje trasy powróciły autobusy linii nr 48, 59, 63, 77, A i L.

Drogowcy nadal układają nową nawierzchnię na ulicy Przybyszewskiego i Reymonta. W związku z tym na ulicy Przybyszewskiego od skrzyżowania z Szamarzewskiego do ulicy Marcelińskiej ruch odbywa się dwukierunkowo nitką wschodnią. Natomiast na dalszym odcinku ulicy Przybyszewskiego oraz na ulicy Reymonta (od Marcelińskiej do Wojskowej) ruch poprowadzony został dwukierunkowo nitką zachodnią.

Autobusy "za tramwaj" linii T2 w kierunku Kaponiery jadą objazdem przez Marcelińską, Przybyszewskiego, Bukowską i Zeylanda. Powracają przez Zwierzyniecką, Kraszewskiego, Szylinga, Grunwaldzką, Wojskową i Marcelińską.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
29

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
In memoriam Sat- Poz- Łazarski Wieczór Zaduszkowy poświęcony pamięci Zygmunta Dreżewskiego i innym zacnym mieszkańcomODWOŁANE

03

lis

do 06-11-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje Technologie Maszyny
"3D Solutions" - Targi Druku i Skanu Trójwymiarowego
Targi Logistyki Magazynowania i Transportu
ODWOŁANE

08

lis

11:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
XX Festiwal Muzyki Pasyjnej i Paschalnej - koncert festiwalowy: motyw Stabat Mater w kompozycjach Bacha, Pergolesiego i Koszewskiego
Ze względu na ograniczenia związane z „czerwoną strefą” w konc

17

lis

do 20-11-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Stone" - targi kamieniarskie
"Glass" - targi szkła
ODWOŁANE

18

lis

do 20-11-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Międzynarodowe Targi Instalacyjne
Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa
"Poznań Drone Expo"
ODWOŁANE

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: