Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Remont Bukowskiej i Przybyszewskiego sparaliżował Łazarz i Grunwald, autobusy spóźniały się godzinę - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Remont Bukowskiej i Przybyszewskiego sparaliżował Łazarz i Grunwald, autobusy spóźniały się godzinę
17-04-2012 11:36   Janusz Ludwiczak
Remont nawierzchni na ulicy Bukowskiej oraz w ciągu ulic Przybyszewskiego i Reymonta kompletnie sparaliżował komunikację na Łazarzu i Grunwaldzie. Autobusy MPK miały nawet godzinne opóźnienia.

W poniedziałek okazuje się, że najlepszym sposobem poruszania się po mieście był rower i własne nogi. Przez cały dzień kompletnie zakorkowana była m.in. ulica Grochowska, Matejki i Bukowska. Sznur samochodów ciągnął się w ciągu ulicy Przybyszewskiego, Reymonta i Arciszewskiego. Stanęła również ulica Palacza.

Nawet godzinne opóźnienia notowały autobusy. Popołudniu wypadły nawet niektóre kursy "pięćdziesiąki", a autobusy linii nr 82 i 93 z Górczyna wyjeżdżały z dużym opóźnieniem.

We wtorek sytuacja powinna być lepsza, gdyż zakończył się już remont nawierzchni na ulicy Bukowskiej, pomiędzy ulicami Przybyszewskiego a skrzyżowaniem ulic Grochowskiej i Szpitalnej. Na swoje trasy powróciły autobusy linii nr 48, 59, 63, 77, A i L.

Drogowcy nadal układają nową nawierzchnię na ulicy Przybyszewskiego i Reymonta. W związku z tym na ulicy Przybyszewskiego od skrzyżowania z Szamarzewskiego do ulicy Marcelińskiej ruch odbywa się dwukierunkowo nitką wschodnią. Natomiast na dalszym odcinku ulicy Przybyszewskiego oraz na ulicy Reymonta (od Marcelińskiej do Wojskowej) ruch poprowadzony został dwukierunkowo nitką zachodnią.

Autobusy "za tramwaj" linii T2 w kierunku Kaponiery jadą objazdem przez Marcelińską, Przybyszewskiego, Bukowską i Zeylanda. Powracają przez Zwierzyniecką, Kraszewskiego, Szylinga, Grunwaldzką, Wojskową i Marcelińską.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

mar

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Kwiatek dla Ewy" - koncert rozrywkowy dla Aktywnych 60+ w wykonaniu Piotra Jurkiewicza i Eugeniusza Cołty
Wstęp pod warunkiem zachowania przez uczestników zasad przewidzianych w obowiązujących

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

07

maj

do 08-05-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

02

lip

do 03-07-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

27

sie

do 28-08-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: