Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Remont nawierzchni na Reymonta i Bukowskiej. Autobusy T2 nie dojeżdżają do R. Jeziorańskiego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Remont nawierzchni na Reymonta i Bukowskiej. Autobusy T2 nie dojeżdżają do R. Jeziorańskiego
15-04-2012 01:36   Janusz Ludwiczak
Od soboty drogowcy remontują nawierzchnię na ulicy Reymonta, Przybyszewskiego i Bukowskiej. Do wtorku włącznie autobusy linii nr 48, 59, 63, 77, A, L, 240 i 242 kursować będą objazdami. Zmienioną trasą kursują również autobusy "za tramwaj" T2, którymi z Ronda Jeziorańskiego nie dojedziemy do Kaponiery.

Do wtorku włącznie drogowcy będą układać nową nawierzchnię na ulicy Przybyszewskiego i Reymonta. W związku z tym na ulicy Przybyszewskiego od skrzyżowania z Szamarzewskiego do ulicy Marcelińskiej ruch odbywa się dwukierunkowo nitką wschodnią. Natomiast na dalszym odcinku ulicy Przybyszewskiego oraz na ulicy Reymonta (od Marcelińskiej do Wojskowej) ruch poprowadzony został dwukierunkowo nitką zachodnią.

Również od soboty do wtorku włącznie prowadzony jest IV i V etap przebudowy ulicy Bukowskiej. Drogowcy wymieniają nawierzchnię na odcinku pomiędzy ulicami Przybyszewskiego a Szamotulską oraz dodatkowo od Szamotulskiej do Grochowskiej. Ulica Bukowska dla ruchu kołowego została całkowicie zamknięta na odcinku od Przybyszewskiego do skrzyżowania z ulicami Szpitalną i Grochowską.
Dla kierowców jadących w kierunku Kaponiery wytyczony zostanie objazd ulicami Szpitalną, Szamarzewskiego i Przybyszewskiego a w kierunku Grunwaldu i Ławicy: przez Przybyszewskiego, Marcelińską i Grochowską.

W związku z prowadzonymi pracami drogowymi do 17 kwietnia włącznie zmienione zostały trasy linii autobusowych nr T2, 48, 59, 63, 77, 93, pospiesznych A i L oraz nocnych nr 240, 242 i 251.

Autobusy linii dziennych nr 48, 59, 77, L skierowane zostały objazdem w obu kierunkach po trasie:
… - Bukowska – Przybyszewskiego – Szamarzewskiego – Szpitalna – Bukowska - …

Autobusy linii dziennych nr 63, A oraz nocnych nr 240 i 242 skierowane zostały objazdem w obu kierunkach:
… - Bukowska – Przybyszewskiego – Szamarzewskiego – Szpitalna – Grochowska - …

Autobusy "za tramwaj" T2 oraz linii nocnej nr 251 jadące od strony Junikowa w kierunku Kaponiery jadą objazdem po trasie:
… - Marcelińska – Przybyszewskiego – Bukowska - …
Powrót ulicami Szylinga, Grunwaldzką, Wojskowa, Marcelińską, Grochowską i Grunwaldzką.

Z całkowitego użytkowania wyłączone zostały przystanki: "Grodziska" - na ulicy Bukowskiej (w obu kierunkach) - dla linii nr 48, 59, 63, 77, "Rondo Jana Nowaka Jeziorańskiego" – na ulicy Grunwaldzkiej w kierunku centrum dla linii T2 i 251.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
29

paź

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
In memoriam Sat- Poz- Łazarski Wieczór Zaduszkowy poświęcony pamięci Zygmunta Dreżewskiego i innym zacnym mieszkańcomODWOŁANE

03

lis

do 06-11-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ITM - Innowacje Technologie Maszyny
"3D Solutions" - Targi Druku i Skanu Trójwymiarowego
Targi Logistyki Magazynowania i Transportu
ODWOŁANE

08

lis

11:00
Kościół Ewangelicko-Augsburski Łaski Bożej ul. Obozowa 5 (przy Rondzie Jeziorańskiego)
XX Festiwal Muzyki Pasyjnej i Paschalnej - koncert festiwalowy: motyw Stabat Mater w kompozycjach Bacha, Pergolesiego i Koszewskiego
Ze względu na ograniczenia związane z „czerwoną strefą” w konc

17

lis

do 20-11-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Stone" - targi kamieniarskie
"Glass" - targi szkła
ODWOŁANE

18

lis

do 20-11-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Międzynarodowe Targi Instalacyjne
Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa
"Poznań Drone Expo"
ODWOŁANE

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: