Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Prezydent Grobelny wszedł do środka nowego dworca, jego otwarcie zaplanowano pod koniec maja - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Prezydent Grobelny wszedł do środka nowego dworca, jego otwarcie zaplanowano pod koniec maja
11-04-2012 14:42   Janusz Ludwiczak
Przed świętami Prezydent Poznania Ryszard Grobelny na własne oczy zobaczył jak wygląda remont Ronda Jeziorańskiego i przebudowa ulicy Roosevelta. Natomiast po Wielkanocy gospodarz naszego miasta odwiedził budowany nowy dworzec kolejowy Poznań Główny.

W czwartek prezydent Ryszard Grobelny na własne oczy zobaczył jak wygląda remont Ronda Jeziorańskiego i przebudowa ulicy Roosevelta, o czym więcej w artykule: Prezydent odwiedził place budowy.

Natomiast we wtorek gospodarz naszego miasta odwiedził nowy dworzec kolejowy Poznań Główny. Prezydent Ryszard Grobelny był pod dużym wrażeniem.

Obecnie na placu budowy pracuje około 600 osób. Zamontowane są już nowe windy i schody ruchome. Wnętrza swoich lokali zaczęli urządzać najemcy, wśród których są m.in. Starbucks i Rossmann. Na najniższym poziomie nowego dworca znajdzie się natomiast poczekalnia i 10 kas biletowych.

W przyszłym tygodniu zaplanowano pierwsze odbiory techniczne. Inwestor, firma TriGranit chce przekazać nową inwestycję PKP najpóźniej do 27 maja.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

wrz

do 29-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra
Master Baker - konkurs wypieku chleba i bułek
"Taropak" - Miedzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania

29

wrz

do 30-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Viva Seniorzy!" - targi senioralne

do 01-10-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Smaki Regionów

18:00
Kościół Michała Archanioła ul. Stolarska 7
Odpust parafialny pod przewodnictwem ks. kan. Waldemara Hanasa – ekonoma Archidiecezji

30

wrz

20:00
Rynek Łazarski
Premiera spektaklu "Nieproszeni" w wykonaniu Teatru Fuzja

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: