Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Prezydent Grobelny wszedł do środka nowego dworca, jego otwarcie zaplanowano pod koniec maja - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Prezydent Grobelny wszedł do środka nowego dworca, jego otwarcie zaplanowano pod koniec maja
11-04-2012 14:42   Janusz Ludwiczak
Przed świętami Prezydent Poznania Ryszard Grobelny na własne oczy zobaczył jak wygląda remont Ronda Jeziorańskiego i przebudowa ulicy Roosevelta. Natomiast po Wielkanocy gospodarz naszego miasta odwiedził budowany nowy dworzec kolejowy Poznań Główny.

W czwartek prezydent Ryszard Grobelny na własne oczy zobaczył jak wygląda remont Ronda Jeziorańskiego i przebudowa ulicy Roosevelta, o czym więcej w artykule: Prezydent odwiedził place budowy.

Natomiast we wtorek gospodarz naszego miasta odwiedził nowy dworzec kolejowy Poznań Główny. Prezydent Ryszard Grobelny był pod dużym wrażeniem.

Obecnie na placu budowy pracuje około 600 osób. Zamontowane są już nowe windy i schody ruchome. Wnętrza swoich lokali zaczęli urządzać najemcy, wśród których są m.in. Starbucks i Rossmann. Na najniższym poziomie nowego dworca znajdzie się natomiast poczekalnia i 10 kas biletowych.

W przyszłym tygodniu zaplanowano pierwsze odbiory techniczne. Inwestor, firma TriGranit chce przekazać nową inwestycję PKP najpóźniej do 27 maja.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lis

do 23-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznański Jarmark Świąteczny - Betlejem Poznańskie

29

lis

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Piosenki Leonarda Cohena - koncert Kwartetu Proforma
- bezpłatne wejściówki na spektakl można rezerwować mailowo (zapisy.klubkrag@gmail.com) lub odebrać w sekretariacie Klubu Krąg

02

gru

do 04-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Możliwe niemożliwe" - wernisaż wystawy fotograficznej podopiecznych Dziennego Ośrodka Adaptacyjnego nr 1 w Poznaniu dla osób dorosłych

03

gru

do 18-12-2022
Rynek Łazarski
Betlejem Poznańskie - jarmark świąteczny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: