Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Radni osiedlowi rozmawiali z policjantami o zagrożeniach podczas Euro 2012 - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Radni osiedlowi rozmawiali z policjantami o zagrożeniach podczas Euro 2012
02-04-2012 12:06   Janusz Ludwiczak
W Komisariacie Policji Poznań-Grunwald odbyło się spotkanie na temat bezpieczeństwa z przedstawicielami grunwaldzkich rad osiedli. Podczas spotkania, w którym uczestniczył zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Poznaniu poruszano m.in. problematykę zagrożeń w trakcie Euro 2012.

W czwartek, 29 marca na zaproszenie Komendanta Komisariatu Policji Poznań-Grunwald mł. insp. Przemysława Marciniaka w siedzibie komisariatu przy ul. Rycerskiej odbyło się spotkanie z przedstawicielami rad osiedli z Grunwaldu. W spotkaniu uczestniczył także zastępca Komendanta Miejskiego w Poznaniu podinsp. Roman Kuster i Krzysztof Kapitaniuk z Wydziału Bezpieczeństwa Urzędu Miasta Poznania.

Celem spotkania było podsumowanie dotychczasowej współpracy pomiędzy policją a radami osiedli w zakresie bezpieczeństwa i zapobiegania przestępczości oraz omówienie standardów i kierunków współdziałania zmierzających do podniesienia poczucia bezpieczeństwa mieszkańców.

W trakcie spotkania przedstawiono w formie pokazów multimedialnych m.in. analizę przestępczości uwzględniając teren działania poszczególnych rad osiedli oraz problematykę Euro 2012. Podczas spotkania wymieniono informacje nt. miejsc zagrożonych, bieżących problemów oraz wzajemnych oczekiwań.

Asp. szt. Maciej Nowak
Wydział Prewencji
Komisariat Policji Poznań - Grunwald


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
25

lut

do 28-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mebli
"Home Decor" - Targi Wnętrz
"Specjal Days" - Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych
"Arena Design"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy "Fotografie i nie tylko..."

26

lut

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury - Armenia". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

06

mar

do 08-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi edukacyjne
Poznańskie targi książki
"Rybomania" - targi wędkarskie

14

mar

do 15-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: