Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Deweloper budujący blok naprawi zniszczony chodnik na Kolejowej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Deweloper budujący blok naprawi zniszczony chodnik na Kolejowej
30-03-2012 09:29   Janusz Ludwiczak
Deweloper, który prowadzi budowę budynku mieszkalnego przy zbiegu ulic Kolejowej i Potockiej będzie musiał do 20 kwietnia naprawić zniszczone fragmenty chodnika. ZDM wkrótce ogłosi przetarg na remont nawierzchni i chodników w ulicy Kolejowej. W drugiej połowie roku przeprowadzony zostanie również wymiana chodników na ulicy Chłodnej, Konopnickiej, a także Grottgera.

Na początku zeszłego tygodnia pisaliśmy o wyremontowanym w grudniu zeszłego roku chodniku na ulicy Kolejowej, który już nadaje się do naprawy. Zapadły się bowiem kostki brukowe w pobliżu ulicy Potockiej. Więcej w artykule: Zapadł się nowy chodnik na ulicy Kolejowej. Chodnik powstał dla samochodów?

Zniszczony chodnik na ulicy Kolejowej (od skrzyżowania z ulicą Potockiej do posesji nr 19/21) będzie musiał naprawić deweloper, budujący blok przy zbiegu ulic Potockiej i Kolejowej.

Zniszczone fragmenty chodnika na ul. Kolejowej przy ul. Klaudyny Potockiej zostaną naprawione przez firmę Wechta do dnia 20 kwietnia br. ZDM zlikwidował już ubytki w jezdni na ulicy Kolejowej - tłumaczy Tomasz Libich, specjalista ds. informacji publicznej, Zarząd Dróg Miejskich.

Niedługo ZDM ogłosi również przetarg na remont chodników i nawierzchni w ciągu ulicy Kolejowej. Na to zadanie w tym roku Rada Osiedla Św. Łazarz przeznaczyła 100 tysięcy złotych.

Obecnie trwa gromadzenie koniecznych danych do przygotowania przetargu dotyczącego opracowania dokumentacji technicznej remonty ulicy Kolejowej, w tym nawierzchni jezdni i chodników - dodaje Tomasz Libich z ZDM.

W drugiej połowie roku wymienione zostaną natomiast chodniki na ulicy Konopnickiej, Chłodnej oraz Grottgera. Część środków na te inwestycje pochodzić będzie z budżetu Rady Osiedla Św. Łazarz (80 tys. zł - remont chodników w ul. Chłodnej, 50 tys. zł - w ul. Konopnickiej).


R E K L A M A

Komentarze (1)

04-04-2012 00:40:11
Dana z Kolejowej 43
200 metrów dla aut? Kolejowa ma okolo 3000 m.. zapraszamy pod Chatę Podlką, sąsiadka juz 3 razy złamała nogę, a jest po operacji zaćmy jakby co :)
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
26

mar

11:00
Łazarz
Patroni łazarskich ulic - "Przechadzki po mieście" z przewodnikami PTTK
Zbiórka przy wejściu na Dworzec Zachodni

19:45
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Koncert muzyku pasyjnej "Mater Dolorosa" w wykonaniu Poznańskiego Chóru Kameralnego

27

mar

Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

29

mar

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat"- międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze
Obowiązują zapisy mailowe: wysockiwoj@gmail.com

30

mar

do 02-04-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Motor Show" - targi motoryzacyjne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: