Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zbiórki darów w szkołach: 8LO dla polskich weteranów na Kresach, Gimnazjum 50 dla dzieci z Białorusi - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zbiórki darów w szkołach: 8LO dla polskich weteranów na Kresach, Gimnazjum 50 dla dzieci z Białorusi
23-03-2012 14:24   Janusz Ludwiczak
Zbiórkę żywności dla polskich dzieci z Białorusi organizuje Gimnazjum nr 50 przy ul. Ściegiennego na Górczynie. Natomiast VIII LO w ramach ogólnopolskiej akcji "Paczka dla polskiego Kombatanta na Kresach" zbiera dary dla polskich kombatantów, przebywających na Litwie, Białorusi i Ukrainie.

Do Gimnazjum nr 50 przy ul. Ściegiennego 10 można przynosić artykuły żywnościowe oraz słodycze dla dzieci polskich z Białorusi. Zbiórka odbywa się w ramach akcji "Wielkanocna Paczka". Dary można przynosić do środy 28 marca włącznie w godz. od 8:00 do 20:00.

Natomiast uczniowie VIII LO organizują zbiórkę darów dla polskich kombatantów przebywających na Litwie, Białorusi i Ukrainie. Dary - głównie żywność o długim terminie przydatności, czyli kawę, herbatę, kakao, makarony, ryż, olej, cukier, owoce w puszce i słodycze można przynosić do VIII LO przy ul. Głogowskiej 92 od poniedziałku do piątku w godz. od 9:00 do 15:00 do piątku 30 marca włącznie.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
01

lut

Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Jubileusz 50-lecia Klubu Górskiego Grań

04

lut

do 07-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi budownictwa "Budma"

27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: