Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Minęły 2 lata od śmiertelnego potrącenia rowerzystki. Sprawca skazany na 5 lat więzienia - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Minęły 2 lata od śmiertelnego potrącenia rowerzystki. Sprawca skazany na 5 lat więzienia
02-04-2012 12:33   Janusz Ludwiczak
1 kwietnia minęły 2 lata od śmiertelnego wypadku, jaki miał miejsce na Moście Dworcowym. 27-letnia rowerzystka została potrącona przez kierowcę BMW. Sprawca zdarzenia został 21 marca skazany przez Sąd Okręgowy na karę 5 lat pozbawienia wolności i 6 lat zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

1 kwietnia 2010 r. ok. godz. 19:30 27-letni Michał N., kierowca BMW jadąc Mostem Dworcowym najechał na 27-letnią rowerzystkę. Kobieta nie przeżyła wypadku.

W listopadzie zeszłego roku Sąd Rejonowy w Poznaniu skazał sprawcę wypadku na karę 2,5 roku pozbawienia wolności. Według biegłych kierowca przekroczył dopuszczalną prędkość. W chwili wypadku kierowca jechał ponad 80 km/h, a na Moście Dworcowym obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h.

21 marca odbyła się rozprawa apelacyjna w sądzie drugiej instancji. Sąd Okręgowy skazał 27-letniego Michała N. na 5 lat więzienia i 6 lat zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Wyrok jest prawomocny.

Na Most Dworcowy powrócił biały rower, zwany "ghost bike", który upamiętnia nieszczęśliwy wypadek, jaki miał miejsce równo dwa lata temu.


Komentarze (1)

10-04-2012 20:45:11
www
wyrok uważam za niesprawiedliwy.Widać że to pokazówka.Chuligani za pobicie ze skutkiem śmiertelnym dostają tylko w zawiasach.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

gru

do 06-12-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Cavaliada" - Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych
ODWOŁANE

02

lut

do 05-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Budma

11

lut

do 14-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Gardenia" - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: