Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Drogowcy wzięli się za usuwanie dziur na Chociszewskiego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Drogowcy wzięli się za usuwanie dziur na Chociszewskiego
16-03-2012 01:38   Janusz Ludwiczak
Po naszej publikacji drogowcy załatali dziurę, która powstała przy przystanku autobusu T3 na ulicy Chociszewskiego.

Sporej wielkości dziura przez kilka dni była na ulicy Chociszewskiego, przy przystanku autobusu "za tramwaj" T3, o czym pisał na Kontaktową Platformę Czytelników (24@lazarz.pl) nasz Internauta, Bartosz P:
Zauważyłem dziurę w asfalcie, na ul Chociszewskiego, tuż przy Głogowskiej. Przy krawężniku na tymczasowym przystanku autobusowym autobusu T3. Dziura z pewnością się powiększa gdyż autobus wpada w nią przy podjeżdżaniu do przystanku.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Eltrans na zlecenie Zarządu Dróg Miejskich naprawiło zniszczoną nawierzchnię jezdni w ciągu całej ulicy Chociszewskiego. Co więcej do końca marca dziury znikną na ulicy Palacza (odcinki: Grunwaldzka – Promienista, Arciszewskiego - Jarochowskiego) oraz Kolejowej (odcinek: Potockiej – Kanałowa), a także Dmowskiego i Krauthofera.

Od początku roku ZDM zlecił usunięcie 3 880 ubytków w nawierzchni jezdni o powierzchni ponad 16 tys. m2.

Mieszkańcy mogą zgłaszać uszkodzenia nawierzchni jezdni do Wydziału Utrzymania Dróg i Obiektów Inżynierskich ZDM pod numerem telefonu 61 848 07 23 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15) oraz pod numerem 61 661 44 46 (w godzinach wieczornych i nocnych oraz w święta) a także pocztą elektroniczną: zgloszenia@zdm.poznan.pl.


Komentarze (2)

16-03-2012 18:59:26
De.
Za miesiąc zrobią się nowe dziury.
16-03-2012 08:06:54
poiluyt
jeszcze przydałoby się chodniki zrobić, bo w okolicy jest dramat - Kasprzaka, Chociszewskiego, Wojskowa to chyba najgorsze chodniki
Aktualności
Niezapominajka
12

lis

19:00
Zespół Szkół Muzycznych ul. Głogowska 90
Koncert Pedagogów

13

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Rumunia - impreza z cyklu: "Przez żołądek do kultury". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu.
Impreza organizowana przez Klub Krąg, we

15

lis

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu piosenki obcojęzycznej

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Jak w przedwojennym kabarecie" - spektakl muzyczny dla dorosłych
Scenariusz i wykonanie: Michał Grudziński i Andrzej Lajborek (aktorzy Teatru Nowego). Spektakl w ramach projektu "W Łazarskim Kręg

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: