Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

50 Mil - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
50 Mil
16-03-2012 15:00   Janusz Ludwiczak
30 zespołów i solistów weźmie udział w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Turystycznej i Żeglarskiej "50 MIL", który w sobotę odbędzie się w Gimnazjum nr 50 na Górczynie.

17 marca w Gimnazjum nr 50 przy ul. Ściegiennego 10 odbędzie się Ogólnopolski Konkurs Piosenki Turystycznej i Żeglarskiej "50 MIL", w którym udział wezmą soliści i zespoły z klas piątych i szóstych szkół podstawowych oraz gimnazjów.

Konkurs ma na celu wspieranie najzdolniejszych wokalnie uczniów i umożliwienie prezentacji ich umiejętności wokalnych, propagowanie kultury muzycznej wśród młodzieży, a także popularyzowanie piosenek żeglarskich i turystycznych oraz kształtowanie umiejętności współzawodnictwa.

Jest to pierwsza edycja konkursu, ale już mamy uczestników z całej Polski. W konkursie weźmie udział młodzież z 17 szkół z całej Polski: z Białegostoku, Gniezna, Środy Wielkopolskiej, Młynkowa, najwięcej jednak z Poznania. Około 140 osób - powiedziała Roma Korzyb-Nowak, współorganizatorka Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Turystycznej i Żeglarkiej "50 MIL".

Oprócz samych przesłuchań konkursowych będą odbywały się również pokazy z zakresu bezpieczeństwa na wodzie. Będziemy gościć grupę ratowniczą z psami, młodzież dowie się wielu pożytecznych rzeczy, a potem weźmie udział w konkursie. Zapraszamy również do naszej "50 MILOWEJ" tawerny, na smaczną grochówkę i inne pyszności. Nasz konkurs nazywa się "50 MIL", gdyż nasz szkoła ma numer 50, mile to oczywiście odległość, można je przemierzać na lądzie, na wodzie, pewnie i w powietrzu:-) - dodaje Roma Korzyb-Nowak.

Portal lazarz.pl jest jednym z patronów medialnych Ogólnopolskiego Konkursu Piosenki Turystycznej i Żeglarskiej "50 MIL".


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
08

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
Zapisy mailowo: zapisy.klubkrag@gmail.com Uczestnicy zajęć są zobowi

09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

12

lip

Polska * Poznań * Łazarz
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: