Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Skarbówki" w sobotę otworzą swoje drzwi. PIT można wypełnić przez internet - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
"Skarbówki" w sobotę otworzą swoje drzwi. PIT można wypełnić przez internet
09-03-2012 15:17   Janusz Ludwiczak
W sobotę otwarte będą urzędy skarbowe. Podatnicy będą mogli osobiście w godz. od 9 do 13 złożyć zeznania podatkowe za 2011 rok.

Czasu jest jeszcze sporo, jednak nie warto zwlekać z tym na ostatnią chwilę. Do 30 kwietnia należy złożyć zeznanie podatkowe za 2011 rok. Za brak złożenia PIT-u w urzędzie skarbowym podatnik musi spodziewać się sankcji karnych wynoszących od 1/10 do dwudziestokrotności wysokości minimalnego wynagrodzenia. Przykładowo przy wynagrodzeniu w wysokości 1 126 złotych kara wynosić będzie od 112,60 do 22 520 złotych.

Z myślą o podatnikach, którzy nie złożyli jeszcze PITów w sobotę, 10 marca w godzinach od 9:00 do 13:00 pracować będą wszystkie poznańskie urzędy skarbowe, w których będzie można złożyć zeznania podatkowe za ubiegły rok.
Mieszkańcy Łazarza i okolic PITy muszą składać w Urzędzie Skarbowym Poznań-Grunwald przy ulicy Smoluchowskiego 1.

W ramach drzwi otwartych w większości urzędów skarbowych przygotowano konkursy, a dla najmłodszych niespodzianki. Po raz pierwszy tego typu akcja została przeprowadzona w 2005 roku. Rok temu w "skarbówkach" w drugą sobotę marca i kwietnia pojawiło się ponad 3 tysiące poznaniaków.

PIT-a można też złożyć przez internet, bez stania w kolejkach w urzędach skarbowych i pocztowych. Zeznanie podatkowe można wypełnić on-line wchodząc na stronę internetową: www.e-deklaracje.gov.pl lub www.szybkipit.pl.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

18

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: