Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Targach wybierali najlepsze mięsa i wędliny (nie tylko) na Wielkanoc - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Targach wybierali najlepsze mięsa i wędliny (nie tylko) na Wielkanoc
09-03-2012 14:33   Janusz Ludwiczak
Na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbył się Wielkanocny Konkurs Wędliniarski oraz Prezentacja Wielkanocnych Wyrobów Wędliniarskich.

Pod patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi odbył się w piątek, w pawilonie 10 MTP Wielkanocny Konkurs Wędliniarski oraz Prezentacja Wielkanocnych Wyrobów Wędliniarskich.

Najlepsze mięsa i wędliny oceniali m.in. profesorowie Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Pomysłodawcami i organizatorami konkursu i prezentacji w ramach cyklu "Wielkanoc - Mięsne Święta - Polska Tradycja" byli: Polska Federacja Branży Mięsnej i Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy RP, Wielkopolska Izba Rzemieślnicza, Związek Rzemiosła Polskiego, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Najlepsze szynki, kiełbasy, wędzonki, pasztety i wyroby mięsne zostaną zaprezentowane 23 marca podczas IV Ogólnopolskiego Spotkania Wielkanocnego Rzeźników i Wędliniarzy RP.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

18

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: