Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przez cztery dni bili się w Arenie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przez cztery dni bili się w Arenie
09-03-2012 13:42   Janusz Ludwiczak
Ponad stu zawodników wzięło udział w 83. Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Boksie, które rozgrywane były w Arenie. Złote medale wywalczyło czterech pięściarzy z Poznania.

Od poniedziałku do czwartku w Arenie odbywały się 83. Indywidualne Mistrzostwa Polski w Boksie. Na dwóch ringach walczyło ponad stu zawodników.

Zgłoszonych jest 112 zawodników, którzy przyjechali do Areny z całej Polski, m.in. z Warszawy, Białegostoku, Rzeszowa. Walki są trzyrundowe po trzy minuty połączone z przerwą minutową. Ocenia je pięciu sędziów. Każdy sędzia punktuje rundę, a potem podliczane są wyniki i ogłaszany jest werdykt - powiedział Mariusz Koperski, wiceprezes Poznańskiego Klubu Bokserskiego ds. marketingu.

Przez pierwsze dwa dni rozgrywane były eliminacje, we wtorek odbyły się ćwierćfinały, a w środę półfinały, do których dostali się m.in. pięściarze Lechmy PKB Poznań.

W czwartek, w rundach finałowych złote medale wywalczyło trzech poznańskich bokserów: Patryk Szymański (w kategorii 69 kg), Włodzimierz Letr (91 kg) oraz Marcin Rekowski-Jerzyk (powyżej 91 kg).

Zwycięzcy bokserskich mistrzostw byli dekorowani między innymi przez Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka i Marco Hucka, obecnego mistrza świata WBO.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

sty

Polska * Poznań * Łazarz
29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

11

lut

do 14-02-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

18

lut

do 21-02-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Cavaliada Winter Tour

12

mar

do 13-03-2021
Zajezdnia tramwajowa MPK ul. Głogowska 131/133
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:00-13:00

18

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań Półmaraton

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: