Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Biletomat przy Arciszewskiego wciąż informuje o remoncie PST, który skończył się w lipcu - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Biletomat przy Arciszewskiego wciąż informuje o remoncie PST, który skończył się w lipcu
05-03-2012 11:12   Janusz Ludwiczak
Pasażerowie, którzy kupują bilety w automacie przy ul. Arciszewskiego mogą się dowiedzieć, że wciąż zawieszone jest kursowanie tramwajów linii 12, 15 i 26, a trasą PeSTki kursuje tramwaj wahadłowy nr 21.

Mimo, iż remont rozjazdu na ulicy Roosevelta zakończył się osiem miesięcy temu, to na biletomacie na przystanku "Arciszewskiego" nadal wyświetlana jest informacja "Uwaga! Od 15.07.2011 remont rozjazdu na Roosevelta".

Pasażerowie, którzy kupują bilety w tym automacie mogą się dowiedzieć, że zawieszone są linie tramwajowe 12, 15 i 26, a na Winogrady i Sołacz dojeżdżają autobusy "za tramwaj", natomiast po trasie PeSTki kursują tramwaje wahadłowe "21".

Ciekawe, jak długo jeszcze ZTM będzie informował o dawno zakończonym już remoncie?

Aktualizacja 09.03.2011 15:49 Otrzymaliśmy odpowiedź z Zarządu Transportu Miejskiego:
Odpowiadając na zgłoszenie uprzejmie informujemy, że nieaktualna informacja o remoncie na ul. Roosevelta została wgrana ponownie do automatu podczas naprawy, kiedy wymieniany był cały obraz dysku. Informacja została z wyświetlacza automatu usunięta. Jednocześnie wyjaśniamy, że aktualne remonty i w konsekwencji zmiany organizacji komunikacji publicznej występują zbyt często, żeby każdą zmianę wprowadzać jako informację do wygaszacza ekranu stacjonarnych automatów biletowych. Dziękujemy za przesłane zgłoszenie, które umożliwiło aktualizacje wyświetlanych informacji - napisał na mail redakcji Tomasz Szukała, Kierownik Biura Obsługi Automatów Biletowych ZTM.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
27

maj

do 02-06-2020
Łazarz
31. Dni Łazarza
27.05-02.06.2020
ODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Memento" - targi funeralne

26

sie

do 27-08-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mody

01

wrz

do 03-09-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Salmed" - targi medyczne

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: