Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Śmietnik powstał przy tymczasowej zajezdni na Hetmańskiej? - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Śmietnik powstał przy tymczasowej zajezdni na Hetmańskiej?
05-03-2012 01:23   Janusz Ludwiczak
Przy nocujących tramwajach na ul Hetmańskiej stoi ohydny śmietnik, o którym ktoś zapomniał - pisze na Kontaktową Platformę Czytelników (24@lazarz.pl) nasz Internauta.

Od początku listopada ponad 20 tramwajów co noc i w każdy weekend parkuje na ulicy Hetmańskiej pomiędzy Kasprzaka a Reymonta. Naszego Czytelnika zainteresował stojący tam śmietnik, który nie jest opróżniany.

Przy nocujących tramwajach na ul Hetmańskiej stoi ohydny śmietnik, o którym ktoś zapomniał. Śmieci jakoś nikt długo nie sprząta i to zachęca mieszkańców do składowania ich na całej długości przy stojących tramwajach. Czyżby tak dużo śmiecili tzw. ochroniarze pojazdów szynowych? - pyta nasz Czytelnik, Karol Kroll.

O wyjaśnienia poprosiliśmy MPK.

Aktualizacja 05.03.2012 godz. 11:52: Jest odpowiedź ze strony MPK:
Bardzo dziękujemy za uwagę i zainteresowanie. Przekazaliśmy interwencję ekipom sprzątającym z prośbą o natychmiastową reakcję - powiedziała Iwona Gajdzińska, rzecznik prasowy MPK.


Fot: Karol Kroll
Zdjęcia przesłane przez naszego Internautę na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl. Dziękujemy

ZOBACZ TAKŻE: Tramwaje już od trzech miesięcy nocują pod chmurką - Hetmańska jak wielka zajezdnia {WIDEO}

ZOBACZ TAKŻE: Tramino będzie również nocować na Hetmańskiej "pod chmurką"?

ZOBACZ TAKŻE: Hetmańska jak wielka zajezdnia. Tramwaje od piątku nocują pod "chmurką" {WIDEO}

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zamknęli Twój ulubiony sklep? W kranie nie ma wody? Powiadom o tym mieszkańców Łazarza. Wyślij e-mail na Kontaktową Platformę Czytelników: 24@lazarz.pl lub sms/mms: 503 420 675. Twórz razem z nami - by pomóc innym.

Komentarze (3)

05-03-2012 11:50:12
Poznaniak
Tramwaje stoją tam tylko 2 dwie noce w ciągu tygodnia. Czy naprawdę ten śmietnik musi tam stać Oraz te worki???? Co nato Gadzińska z MPK - rzecznik ??
05-03-2012 09:06:40
j65
Ten śmietnik stoi już około roku, nie wiadomo kto go tam postawił.Co do śmiecenia przez ochronę to w początkowym okresie rzeczywiście było dużo śmieci , obecnie mają worki na śmieci przy przejsciu na Jarochowskiego (wczoraj były trzy pełne,ktoś je wywrócił i rozsypał częśc śmieci, ale pilnujący przechodzili obojętnie, udając że problemu nie widzą).Przy okazji inny temat.Na Hetmańskiej w kierunku Głogowskiej przy aptece od pół roku zapada się jezdnia przy kratce ściekowej.Zgłaszłem do ZDM-u e-mailem i rozmawiałem telefonicznie,do dzisiaj nie ma reakcji na zgłoszenie.W rozmowie poinformowano mnie ,że mają trzy miesiące na naprawę,minie nie długo następne pół roku i nic.Jak dojdzie do wypadku i auto zostanie "wybite"na chodnik i ktoś odniesie rany to będzie za późno.
05-03-2012 08:40:03
m
Poznański porządek :)
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
10

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Całą noc padał śnieg” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki"z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis".
- w programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do świąt Bo

11

gru

17:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Spektakl pt."Ściana" w wykonaniu grupy teatralnej Klubu Krąg na zakończenie projektu

12

gru

19:00
Galeria Muzalewska ul. Głogowska 29/3 m.6
"Krzysztof Markowski Prywatny zapis objawień natury rzeczy" - wernisaż wystawy

13

gru

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"W zasadzie tak" - spotkanie z satyrykiem Jackiem Fedorowiczem, który opowie m.in. o wielu komicznych sytuacjach z życia w PRL-u

14

gru

do 15-12-2019
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: