Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Będzie można bezpłatnie zbadać sobie serce - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Będzie można bezpłatnie zbadać sobie serce
25-02-2012 15:37   Janusz Ludwiczak
Z okazji Światowego Dnia Serca Klinika Intensywnej Terapii Kardiologicznej przy ul. Przybyszewskiego 49 przeprowadzi bezpłatne badania profilaktyczne.

W czwartek, 1 marca w Klinice Intensywnej Terapii Kardiologicznej przy ul. Przybyszewskiego 49 (na terenie szpitala klinicznego) odbędą się bezpłatne badania profilaktyczne.

W ramach Światowego Dnia Serca lekarze przeprowadzą bezpłatne badania kardiologiczne. Czwartkowa akcja ma na celu uświadomienie korzyści płynących z profilaktyki i terapii chorób serca.

Z bezpłatnych badań będą mogły skorzystać osoby, które ukończyły 40 lat, a do tej pory nie uskarżały się na problemy z sercem.

Osoby, które chcą skorzystać z badań, mogą umówić się na wizytę w klinice pod numerem telefonu 787 893 555 w godz. od 9:00-12:00 podając hasło: badania profilaktyczne.

Liczba osób mogących wziąć udział w badaniu jest ograniczona.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
06

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Lato z zumbą W Ogrodzie Łazarz"- bezpłatne zajęcia fitnessowe dla każdego komu w duszy gra, a zdrowie pozwala! Zajęcia poprowadzi Klaudia Nierychlewska. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy mailowe: zap

08

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
Zapisy mailowo: zapisy.klubkrag@gmail.com Uczestnicy zajęć są zobowi

09

lip

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz"-impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach pro

10

lip

18:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
„Śpiewamy przy ognisku”- Koncert z cyklu "Śpiewamy Polskie Piosenki".

11

lip

do 12-07-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Rodzinny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: