Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Targach się zazieleni. Z Mają Popielarską będzie można porozmawiać o ogrodnictwie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Targach się zazieleni. Z Mają Popielarską będzie można porozmawiać o ogrodnictwie
23-02-2012 16:07   Janusz Ludwiczak
Nadchodzącą wiosnę będzie można poczuć w weekend na Targach Gardenia, na których prezentowane będą nowości w branży ogrodowej. Nie tylko miłośnicy zieleni będą mogli zobaczyć, ale również zakupić kwiaty, krzewy, drzewa, nasiona i różne dekoracje ogrodowe. Targi powinni odwiedzić również właściciele psów i kotów dla których przygotowano Animal Market - Targi Zoologiczne.

Od piątku do niedzieli na MTP odbywać będą się Targi Ogrodnicze i Architektury Krajobrazu "Gardenia", Targi Zoologiczne "Animal Market" oraz Salon Wędkarstwa "Rybomania".

Na "Gardeni" blisko 500 wystawców m.in. z Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Holandii, Belgii, Francji, Litwy, Czech, USA oraz z Polski przygotowało szeroką ofertę związaną z ogrodnictwem, w tym m.in. materiał roślinny, urządzenia, narzędzia i sprzęt ogrodniczy, chemię ogrodową, akcesoria dekoracyjne oraz kwiaty cięte i ozdoby. Tegoroczna odsłona targów "Gardenia" to również największa w kraju ekspozycja szkółek oraz firm reprezentujących sektor małej architektury ogrodowej.

Dla architektów krajobrazu organizatorzy przygotowali pierwszego dnia imprezy seminarium zatytułowane Miejska Sztuka Ogrodowa, którego celem będzie pokazanie jak w nowoczesny i kompleksowy sposób można promować miasta właśnie poprzez tereny zieleni, które obecnie stają się coraz bardziej istotną częścią tkanki miejskiej zarówno dla mieszkańców, deweloperów, jak i władz miejskich.

W ramach targach ogrodniczych odbędą się również pokazy dekorowania i układania kompozycji kwiatowych a także VII Międzynarodowe Mistrzostwa Florystyczne Polski.

W niedzielę na "Gardenii" pojawi się Maja Popielarska (znana prezenterka z programu "Maja w ogrodzie"), która podpowie co zrobić, by cieszyć się pięknym ogrodem na wiosnę oraz jak ustrzec się przed szkodnikami.

MTP dla 500 pierwszych gości "Gardenii" przygotowało upominki - sadzonki ufundowane przez jednego z wystawców.

W weekend coś dla siebie na Targach znajdą właściciele psów i kotów. Na Targach Zoologicznych "Animal Market" będzie można zapoznać się z ofertą akcesoriów i sprzętu dla czworonogów, środków farmaceutycznych i pielęgnacyjnych oraz karm dla zwierząt. W niedzielę, w ramach XXXIII Międzynarodowej Wystawy Świnek Morskich będzie można zobaczyć około 70 świnek w 13 podstawowych rasach - długowłosych, krótkowłosych i łysych.

Targi Ogrodnicze i Architektury Krajobrazu "Gardenia", Targi Zoologiczne "Animal Market" oraz Salon Wędkarstwa "Rybomania" potrwają od 24 do 26 lutego. Piątek jest dniem dla profesjonalistów, a pozostałe dwa dni są otwarte dla szerokiej publiczności.

Informator Targowy:
Godziny otwarcia: 24.02. 9:00-18:00, 25.02. 10:00-17:00, 26.02. 10:00-17:00
Pawilony: 4, 6a, 7, 7a, 8, 8a, 9, 15
Bilety: jednorazowy 10 zł, wielokrotnego wstępu - 20 zł, bilet rodzinny (min. 3 osoby, w tym jedno dziecko) - 8 zł/osob.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
26

mar

do 29-03-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Motor Show 2020" - targi motoryzacyjne
TTM - targi techniki motoryzacyjnej
ODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego związanym z koronawirusem. Przesunięte

31

mar

11:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał Konkursu Piosenki Przedszkolnej dla dzieci od 3 do 6 latODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

17:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Międzykulturowy Wieczór Integracyjny przygotowany przez wolontariuszy CIM HoryzontyODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

04

kwi

do 05-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Look" - targi fryzjerskie
"BeutyVision" - targi kosmetyczne
PRZESUNIĘTE na 16-18.10.2020

05

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań PółmaratonODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego związanym z koronawirusem. Przesunięte na 18.04.2021

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: