Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Pokażą najnowsze maszyny rolnicze, a stylistki przygotują porady dla nowoczesnych gospodyń - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Pokażą najnowsze maszyny rolnicze, a stylistki przygotują porady dla nowoczesnych gospodyń
13-02-2012 00:56   Janusz Ludwiczak
W czwartek rozpoczną się Międzynarodowe Targi Mechanizacji Rolnictwa "Polagra-Premiery". Przez cztery dni na MTP będzie można nie tylko zobaczyć najnowsze maszyny rolnicze, ale także zasięgnąć porad u stylistek czy skosztować regionalnych potraw.

Od czwartku do niedzieli w dwunastu pawilonach MTP odbędą się Międzynarodowe Targi Mechanizacji Rolnictwa "Polagra-Premiery". W pawilonach 3, 3A, 4, 5, 7, 7A, 8, 9, 11, 12 będzie można zobaczyć blisko 2 tysiące modeli maszyn i urządzeń rolniczych, które zaprezentuje blisko 300 producentów z 16 krajów: Austrii, Chin, Czech, Danii, Finlandii, Francji, Holandii, Litwy, Niemiec, Rosji, Szwecji, Turcji, USA, Wielkiej Brytanii, Włoch i oczywiście z Polski. Nie zabraknie też debat, pokazów i konkursów w ramach Europejskiego Dnia Młodego Rolnika.

W ramach targów "Polagra-Premiery" stylistki i wizażystki przeprowadzą bezpłatne porady dla nowoczesnych gospodyń. Panowie będą mogli zaś skosztować wyrobów spożywczych regionalnych producentów.

Targi "Polagra-Premiery" będzie można zwiedzać od 16 do 19 lutego w godz. od 9 do 17. Bilety jednorazowe zakupione w kasie po rejestracji kosztują 10 zł, a wielokrotnego wstępu na całą czterodniową imprezę 18 zł.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
19

lis

II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 8/10
Booktalking

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty dla dzieci z Panem Pianką w ramach projektu "W Łazarskim Kręgu"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Słowiański wieczór z aromatem dzikich ziół i pokazem rzemiosł

20

lis

do 23-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi branży kamieniarskiej "Stone"
Targi branży szklarskiej "Glass"

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Warsztaty kulinarne dla Aktywnych 60+- zdrowy posiłek- jesienne menu

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: