Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przyszły dworzec został ubrany w "ciepłe ubranko" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przyszły dworzec został ubrany w "ciepłe ubranko"
06-02-2012 21:28   Janusz Ludwiczak
Dzięki szczelnemu owinięciu folią ochroną pierwszego poziomu przyszłego dworca kolejowego siarczyste mrozy nie powinny przeszkodzić w prowadzeniu prac budowlanych.

Na budowie przyszłej hali głównej nowego dworca kolejowego pojawiło się "ciepłe ubranko", dzięki któremu siarczyste mrozy nie powinny przeszkodzić w prowadzeniu prac budowlanych.

Na pierwszym poziomie nowego dworca kolejowego założyliśmy "ciepłe ubranko" tj. opakowaliśmy ten poziom szczelnie folią. Teraz do pracy przystąpią nagrzewnice, aby uzyskać wewnątrz tak powstałej zamkniętej przestrzeni odpowiednią temperaturę umożliwiającą wylewnie betonu na posadzki. W ten sposób uniezależniamy się od panujących warunków atmosferycznych, przede wszystkim od mrozu. Chcemy prowadzić prace zgodnie z harmonogramem. Jeżeli pogada w najbliższym czasie nie ulegnie zmianie w podobny sposób "opakujemy" poziom +2 czyli pierwsze piętro dworca. Na placu budowy jest już blacha, którą będziemy lada moment pokrywać płaską część dachu, przywożone są kolejne fragmenty "ości", które po złożeniu będą wciągane na dach - powiedział Przemysław Terlecki, rzecznik inwestora, firmy TriGranit.


Komentarze (1)

07-02-2012 12:49:21
morlock
"Ciepłe ubranka" by beton wiązał. A ty morlocku zap...laj na mrozie. Ach, te wymogi technologii, fizyki !!! Przykre, ale to nie troska o pracowników ale by plan się nie posypał. Tobie robolu od mrozu i/lub zaprawy,gipsu mogą dłonie spękać do krwi, podnajmiemy następnego. (To nie przytyk do TriGranit). Tak traktowani są wszyscy wyrobnicy dbający byście mieli prąd,gaz,wodę,net,kablówę "drodzy" czytelnicy.
Aktualności
Niezapominajka
12

lis

19:00
Zespół Szkół Muzycznych ul. Głogowska 90
Koncert Pedagogów

13

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Rumunia - impreza z cyklu: "Przez żołądek do kultury". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu.
Impreza organizowana przez Klub Krąg, we

15

lis

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu piosenki obcojęzycznej

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Jak w przedwojennym kabarecie" - spektakl muzyczny dla dorosłych
Scenariusz i wykonanie: Michał Grudziński i Andrzej Lajborek (aktorzy Teatru Nowego). Spektakl w ramach projektu "W Łazarskim Kręg

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: