Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W handlówce pasowano uczniów klas policyjnych {WIDEO} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W handlówce pasowano uczniów klas policyjnych {WIDEO}
30-01-2012 02:07   Janusz Ludwiczak
Pasowanie uczniów pierwszych klas policyjnych odbyło się w Zespole Szkół Handlowych. Szkoła przy ul. Śniadeckich już od pięciu lat kształci przyszłych policjantów, a od niedawna również strażaków.

W piątkowej uroczystości wzięli udział przedstawiciele policji, straży pożarnej, kuratorium oświaty, radni miasta Poznania, a także kombatanci wydarzeń czerwcowych, gdyż Zespół Szkół Handlowych nosi imię Bohaterów Poznańskiego Czerwca'56. Nie zabrakło oczywiście rodziców uczniów.

Pięć lat temu pojawiły się u nas pierwsze klasy policyjne. Od zeszłego roku kształcimy również specjalistów z zakresu zarządzania kryzysowego i bezpieczeństwa, czyli klasy strażniczo-ratownicze. Uczniowie po ukończeniu naszej szkoły faktycznie zostają policjantami. W ubiegłym roku szkolnym z 28-osobowej klasy dziesięć osób zostało policjantami - mówi Andrzej Kaczmarek, dyrektor Zespołu Szkół Handlowych przy ul. Śniadeckich.

Oczywiście uczymy handlowców, ale również ekonomistów, logistyków, hotelarzy, kształcimy również w zakresie kosmetyki - dodaje dyrektor Andrzej Kaczmarek.

Po ślubowaniu uczniowie przygotowali dla zaproszonych gości pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej i pokaz obrony.

ZOBACZ WIDEO w niższej jakości (dla wolniejszego łącza)


Komentarze (1)

30-01-2012 13:35:53
Pol
Najlagodniej mozna okreslic to wszystko, idiotyzmem.
Aktualności
Niezapominajka
15

wrz

Park Manitiusa
Piknik z Akademią Judo z okazji 10-lecia
W programie: Mistrzostwa Polski w pokazach judo, pokazy kendo, karate i aikido, paintball, dmuchany tor przeszkód, zabawy, konkursy, malowanie twarzy
<

19:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Odpust parafialny

17

wrz

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Żniwna dziewczyna” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki" z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis". W programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do lata i żniw – z

20

wrz

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"O rogalach Świętomarcińskich"- Spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu Teatru Mozaika

21

wrz

do 23-09-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi stomatologiczne "Cede"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: