Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W handlówce pasowano uczniów klas policyjnych {WIDEO} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W handlówce pasowano uczniów klas policyjnych {WIDEO}
30-01-2012 02:07   Janusz Ludwiczak
Pasowanie uczniów pierwszych klas policyjnych odbyło się w Zespole Szkół Handlowych. Szkoła przy ul. Śniadeckich już od pięciu lat kształci przyszłych policjantów, a od niedawna również strażaków.

W piątkowej uroczystości wzięli udział przedstawiciele policji, straży pożarnej, kuratorium oświaty, radni miasta Poznania, a także kombatanci wydarzeń czerwcowych, gdyż Zespół Szkół Handlowych nosi imię Bohaterów Poznańskiego Czerwca'56. Nie zabrakło oczywiście rodziców uczniów.

Pięć lat temu pojawiły się u nas pierwsze klasy policyjne. Od zeszłego roku kształcimy również specjalistów z zakresu zarządzania kryzysowego i bezpieczeństwa, czyli klasy strażniczo-ratownicze. Uczniowie po ukończeniu naszej szkoły faktycznie zostają policjantami. W ubiegłym roku szkolnym z 28-osobowej klasy dziesięć osób zostało policjantami - mówi Andrzej Kaczmarek, dyrektor Zespołu Szkół Handlowych przy ul. Śniadeckich.

Oczywiście uczymy handlowców, ale również ekonomistów, logistyków, hotelarzy, kształcimy również w zakresie kosmetyki - dodaje dyrektor Andrzej Kaczmarek.

Po ślubowaniu uczniowie przygotowali dla zaproszonych gości pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej i pokaz obrony.

ZOBACZ WIDEO w niższej jakości (dla wolniejszego łącza)


Komentarze (1)

30-01-2012 13:35:53
Pol
Najlagodniej mozna okreslic to wszystko, idiotyzmem.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

gru

17:00
Szkoła Podstawowa nr 90 ul. Chociszewskiego 56
Świąteczny kiermasz charytatywny

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"W zasadzie tak" - spotkanie z satyrykiem Jackiem Fedorowiczem, który opowie m.in. o wielu komicznych sytuacjach z życia w PRL-u

14

gru

do 15-12-2019
Hala widowiskowo-sportowa Arena ul. Wyspiańskiego 33 Park Kasprowicza
Giełda Minerałów, Muszli i Wyrobów Jubilerskich

13:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
Ptasia sobota - warsztaty edukacyjne dotyczące dokarmiania miejskich ptaków

16:00
Palmiarnia Park Wilsona
Gwiazdka w Palmiarni
w godz. 16:00-21:00

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: