Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Najbardziej oczekujemy nowego dworca kolejowego i przedłużenia PeSTki - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Najbardziej oczekujemy nowego dworca kolejowego i przedłużenia PeSTki
28-01-2012 23:10   Janusz Ludwiczak
Najbardziej oczekiwanymi przez nas wydarzeniami w 2012 roku jest uruchomienie szybkiego tramwaju do Dworca Zachodniego i ulicy Głogowskiej oraz oddanie do użytkowego nowego dworca kolejowego - wynika z naszej sondy.

Od 13 do 26 stycznia przeprowadziliśmy sondę, w której pytaliśmy Państwa: Jakie jest najbardziej oczekiwane przez Ciebie wydarzenie w 2012 roku?

Okazuje się, że najbardziej oczekujemy uruchomienia szybkiego tramwaju do Dworca Zachodniego i ulicy Głogowskiej (21,3%) oraz oddania do użytkowego nowego dworca kolejowego (19,7%).

Nasi internauci z niecierpliwością czekają również na Euro2012 oraz na zakończenie remontu Ronda Jeziorańskiego i ulicy Roosevelta (14,8%). Najmniej ankietowanych oczekuje miasteczka dla kibiców i pola namiotowego w Parku Kasprowicza (0,8%).

Skoro nie mogą się Państwo doczekać zakończenia budowy nowego Dworca Głównego, dlatego w kolejnej sondzie pytamy: Czy nowy dworzec kolejowy uda się otworzyć przed Euro2012?


Komentarze (2)

25-02-2012 18:01:29
miegąs
Ja najbardziej czekam za przedłużeniem pestki do dworca. Jestem również ciekawy co da się zrobić w sprawie przejścia dla ludzi z okolic skrzyżowania małeckiego/gąsiorowskich do budowanego dworca na trasie pestki. Zdecydowanie zwiększyłoby frekwencje ludzi na wyżej wymienionym dworu.
29-01-2012 14:41:49
Andrzej
ja tam czekam za Orlikiem :P
Aktualności
Niezapominajka
17

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Kazachstan" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

18

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Podwieczorek w Ogrodzie Łazarz" - impreza integracyjna przy muzyce z Piotrem Jurkiewiczem. Impreza realizowana przez Klub Krąg we współpracy z Poznańskim Stowarzyszeniem Animatorów Kultury w ramach p

19

cze

do 20-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Salon optyczny

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Koziołek Matołek" - spektakl dla dzieci w wykonaniu Teatru Krokodyl

20

cze

do 21-06-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Letni Targ Ogrodniczy
wstęp bezpłatny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: