Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Będzie kolejny remont na Grunwaldzkiej? - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Będzie kolejny remont na Grunwaldzkiej?
28-01-2012 22:05   Janusz Ludwiczak
Możliwe, że 4 lutego rozpocznie się remont torowiska tramwajowego i nawierzchni na ulicy Grunwaldzkiej, pomiędzy Roosevelta a Matejki. Czy będzie czekać nas kolejny paraliż komunikacyjny?

Jak dowiedziało się Radio Merkury remont ulicy Grunwaldzkiej może rozpocząć się 4 lutego. Mimo iż miasto wycofało się z wymiany torowiska pomiędzy ulicą Roosevelta a Matejki ze względu na brak funduszy to możliwe, że już w sobotę rozpocznie się remont na Grunwaldzkiej. Teraz pieniądze na remont miałyby pochodzić z rezerwy finansowej.

Remont Grunwaldzkiej był planowany przed Euro 2012. To właśnie tędy pojadą tramwaje z kibicami, którzy będą zmierzać na poznańską arenę piłkarskich mistrzostw Europy.

Czy znów informacja o objazdach dla kierowców i zmianach w komunikacji miejski trafi do mieszkańców na ostatnią chwilę? Przekonamy się w przyszłym tygodniu.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
15

cze

16:30
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
"Z Przyrodą Za Pan Brat"- miedzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze.Mile widziane ekipy złozone z dzieci i rodziców lub dziadków. Obowiązują zapisy mailowe:(wysockiwoj@gmail.com). Liczba „rodzinnych z

16

cze

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Portugalia" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu
- zapisy w sekretariacie Klubu Krąg lub mailowe: zapisy

18

cze

17:00
Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Koncert dla dzieci Wujka Ogórka w Ogrodzie Łazarz
- obowiązują zapisy mailowe: zapisy.klubkrag@gmail.com. Wstęp wolny pod warunkiem zachowania przez uczestników zasad przewidzianych w obowiązując

19

cze

do 20-06-2021
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań Moto Fest

Park Wilsona
Łazarskie śniadania przy wspólnym stole

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: