Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Będzie kolejny remont na Grunwaldzkiej? - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Będzie kolejny remont na Grunwaldzkiej?
28-01-2012 22:05   Janusz Ludwiczak
Możliwe, że 4 lutego rozpocznie się remont torowiska tramwajowego i nawierzchni na ulicy Grunwaldzkiej, pomiędzy Roosevelta a Matejki. Czy będzie czekać nas kolejny paraliż komunikacyjny?

Jak dowiedziało się Radio Merkury remont ulicy Grunwaldzkiej może rozpocząć się 4 lutego. Mimo iż miasto wycofało się z wymiany torowiska pomiędzy ulicą Roosevelta a Matejki ze względu na brak funduszy to możliwe, że już w sobotę rozpocznie się remont na Grunwaldzkiej. Teraz pieniądze na remont miałyby pochodzić z rezerwy finansowej.

Remont Grunwaldzkiej był planowany przed Euro 2012. To właśnie tędy pojadą tramwaje z kibicami, którzy będą zmierzać na poznańską arenę piłkarskich mistrzostw Europy.

Czy znów informacja o objazdach dla kierowców i zmianach w komunikacji miejski trafi do mieszkańców na ostatnią chwilę? Przekonamy się w przyszłym tygodniu.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
15

lis

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu piosenki obcojęzycznej

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Jak w przedwojennym kabarecie" - spektakl muzyczny dla dorosłych
Scenariusz i wykonanie: Michał Grudziński i Andrzej Lajborek (aktorzy Teatru Nowego). Spektakl w ramach projektu "W Łazarskim Kręg

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Mamma Mia! Smaczne nuty prosto z Włoch!" - spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu Teatru Mozaika w ramach projektu "W Łazarskim Kręgu" realizowanego ze środków finansowych Miasta Poznania.
Wstę

19

lis

II Liceum Ogólnokształcące ul. Matejki 8/10
Booktalking

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: