Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Autobusy linii 82 będą zatrzymywać się pod "dziewięćdziesiątką" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Autobusy linii 82 będą zatrzymywać się pod "dziewięćdziesiątką"
30-01-2012 15:41   Janusz Ludwiczak
Od środy dla autobusów linii nr 82 utworzony zostanie dodatkowy przystanek na ulicy Grochowskiej, w pobliżu skrzyżowania z Arciszewskiego i Reymonta. Dzięki temu pasażerowie będą mogli przesiąść się na autobusy zastępcze T3.

Zarząd Transportu Miejskiego informuje, że od środy 1 lutego w celu lepszego skomunikowania linii nr 82 oraz 93 z liniami "za tramwaj" nr T2 i T3 uruchomione zostaną dodatkowe przystanki.

Autobusy linii nr 82 zatrzymywać będą się na wspólnym z linią T3 przystanku "Promienista n/ż", który zlokalizowany jest na ulicy Grochowskiej, w pobliżu Szkoły Podstawowej nr 90 i stacji benzynowej.

Ponadto na ulicy Przybyszewskiego, pomiędzy ulicą Opalenicką a ulicą Marcelińską, dla autobusów linii nr 93 jadących w kierunku Górczyna, utworzony zostanie nowy przystanek Opalenicka n/ż, dzięki któremu pasażerowie będą mogli przesiąść się na autobus linii T2 oraz 69.


Komentarze (1)

28-01-2012 23:56:35
82
82 zatrzymuje sie na arciszewskiego i za chwile ma zatrzymywac sie przy sp90? po co? wystarczyloby zrobic przystanek dla T3 na promienistej za krzyzowka z grochowska.
Aktualności
Niezapominajka
15

wrz

Park Manitiusa
Piknik z Akademią Judo z okazji 10-lecia
W programie: Mistrzostwa Polski w pokazach judo, pokazy kendo, karate i aikido, paintball, dmuchany tor przeszkód, zabawy, konkursy, malowanie twarzy
<

19:00
Kościół Matki Boskiej Bolesnej ul. Głogowska 97
Odpust parafialny

17

wrz

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Żniwna dziewczyna” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki" z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis". W programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do lata i żniw – z

20

wrz

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"O rogalach Świętomarcińskich"- Spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu Teatru Mozaika

21

wrz

do 23-09-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi stomatologiczne "Cede"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: