Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przedstawiciel Św. Łazarza został członkiem zarządu Porozumienia Osiedli Samorządowych Poznania - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Przedstawiciel Św. Łazarza został członkiem zarządu Porozumienia Osiedli Samorządowych Poznania
28-01-2012 20:46   Janusz Ludwiczak
Maciej Maćkowiak - radny Osiedla Św. Łazarz i przewodniczący Komisji Sportu został wybrany na członka zarządu Porozumienia Osiedli Samorządowych Miasta Poznania i będzie reprezentował interesy mieszkańców Grunwaldu.

Podczas czwartkowego posiedzenia Porozumienia Osiedli Samorządowych Miasta Poznania Maciej Maćkowiak - radny Osiedla Św. Łazarz i przewodniczący Komisji Kultury Fizycznej i Turystyki został wybrany na jednego z sześciu członków zarządu Porozumienia i tym samym będzie reprezentował interesy mieszkańców Grunwaldu i rad osiedli: Fabianowo-Kotowo, Górczyn, Grunwald Południe, Grunwald Północ, Junikowo, Kwiatowe, Ławica, Stary Grunwald i Święty Łazarz.

Porozumienie Osiedli Samorządowych Miasta Poznania ma na celu rozwiązywanie problemów ponadosiedlowych, czyli dotyczących dwóch lub więcej rad osiedli. Będziemy chcieli opiniować działania, projekty dotyczące komunikacji, inwestycji, zieleni, itd. oraz mieć wpływ na działania Rady Miasta. Mieszkańcy poszczególnych dzielnic wiedzą troszeczkę lepiej, orientują się w danych sprawach i wiedzą jakie są problemy - mówi Maciej Maćkowiak, członek zarządu Porozumienia Osiedli Samorządowych Miasta Poznania, radny Osiedla Św. Łazarz.

Myślę, że sposób w jaki będzie działać zarząd i jego cała organizacja pozwoli na to, że będzie większa sprawność w formułowaniu naszego wspólnego stanowiska. To jest problem jednostek pomocniczych, że ich głos jest słabo słyszalny. Nie chcielibyśmy być tylko izbą zadumy, ale rozwiązywać problemy mieszkańców. Będziemy chcieli niebawem spotkać się z miejskimi radnymi, przedstawicielami miejskich jednostek oraz z samym prezydentem - dodaje radny Maciej Maćkowiak z Porozumienia Osiedli Samorządowych Miasta Poznania.

Porozumienie poznańskich samorządów pomocniczych powstało na przełomie 2008 i 2009 roku kiedy trwały prace związane z reformą rad osiedli. Docelowo w organie tym będą zasiadać przedstawiciele wszystkich 42 rad osiedli.


Komentarze (2)

16-03-2012 11:06:24
m
Juz mnie reprezentuje! Podział obwodów gimnajów tych łazarskich jest kontowersyjny
02-02-2012 15:08:57
POznaniak Z Poznania
ej on ściął włosy heheh
Aktualności
Niezapominajka
17

wrz

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
„Żniwna dziewczyna” - widowisko muzyczne z cyklu "Śpiewamy polskie piosenki" z udziałem: Kabaretu "Klub Szyderców Bis". W programie pojawią się w szczególności piosenki nawiązujące do lata i żniw – z

18

wrz

18:00
Szkoła Podstawowa nr 33 / 33 LO ul. Wyspiańskiego 27
VII sesja (zwyczajna) Rady Osiedla Święty Łazarz
► porządek obrad

20

wrz

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"O rogalach Świętomarcińskich"- Spektakl muzyczny dla dzieci w wykonaniu Teatru Mozaika

21

wrz

do 23-09-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi stomatologiczne "Cede"

do 22-09-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkaniowe, domów i nieruchomości

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: