Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Mieszkańcy będą mogli skonsultować projekt planów zagospodarowania Grunwaldu - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Mieszkańcy będą mogli skonsultować projekt planów zagospodarowania Grunwaldu
25-01-2012 11:20   Janusz Ludwiczak
Dziś popołudniu przeprowadzone zostaną konsultacje społeczne dotyczące projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla Grunwaldu.

Spotkanie z zespołem projektowym Miejskiej Pracowni Urbanistycznej w ramach II etapu konsultacji społecznych, dotyczących dwóch projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla obszarów GRUNWALD część A i część B odbędzie się w środę, 25 stycznia 2012 r. o godz. 17:00 w Zespole Szkół Geodezyjno-Drogowych przy ul. Szamotulskiej 33.

Na spotkanie konsultacyjne z zespołem projektowym Miejskiej Pracowni Urbanistycznej mogą przybyć zainteresowani mieszkańcy. Celem konsultacji będzie omówienie koncepcji projektu planu oraz zebranie opinii i sugestii mieszkańców. Jak zapewniają projektanci z MPU wszystkie uwagi i sugestie będą rozpatrywane podczas podejmowania decyzji przy pracach nad sporządzaniem miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
03

lip

Ogród Łazarz, ul. Potockiej 39/41 (między blokami)
Piknik ekologiczny w Ogrodzie Łazarz "Na powitanie lata"

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
"Poznańskie muzykalia" - koncert z utworami Haliny Frąckowiak

06

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

13

lip

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Przez żołądek do kultury: Turcja" - spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Letnie zajęcia językowe

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: