Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Awaria wodociągowa na Głogowskiej - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Awaria wodociągowa na Głogowskiej
26-12-2011 15:15   Janusz Ludwiczak
Pracowity drugi dzień świąt mają pracownicy Aquanetu i pogotowia wodociągowego. Na wysokości budynku przy ul. Głogowskiej 91 pękła rura wodociągowa. Do podobnej awarii doszło również na ulicy Klonowica.

Rura pękła na ulicy Głogowskiej, na wysokości budynku pod numerem 91 i delikatesów "Piotr i Paweł". Od rana awarię usuwają pracownicy pogotowia wodociągowego. Część mieszkańców nie ma wody. Aquanet podstawił beczkowóz.

Doszło do awarii wodociągowej. Nie wiadomo jak długo mieszkańcy nie będą mieli wody. Musimy to odkryć, odkopać i sprawdzić. Prawdopodobnie pękła rura o średnicy 200 mm - powiedział Ryszard Grumny, kierownik robót prowadzonych na ul. Głogowskiej.

Aquanet informuje, że przyczyną pęknięcia rury na Głogowskiej jest nocna awaria w pompowni wody na ul. Wiśniowej. Kłopoty z dostawą wody mają mieszkańcy w kilku punktach miasta - ul. 23 Lutego, Kramarskiej, Zamkowej, Starego Rynku (numery od 85 do 88),Wielkiej i Małachowskiego, Ostrowskiej, Ostrobramskiej, Klonowica i Głogowskiej (na wysokości "Piotra i Pawła").

To już nie pierwsza awaria wodociągowa w święta Bożego Narodzenia. Rok temu, w nocy z 25 na 26 grudnia pękła rura na skrzyżowaniu ulic Głogowskiej i Śniadeckich. W święta wody pozbawieni zostali okoliczni mieszkańcy.

Aktualizacja 23:07 Awarie wodociągowa na ul. Głogowskiej i Klonowica oraz w pozostałych miejscach zostały usunięte wieczorem. Mieszkańcy mają już wodę w kranach.


Komentarze (2)

26-12-2011 18:48:22
kaśka
Głogowska dała o sobie znowu przypomnieć. Dawno nie było tutaj żadnej dziury i awarii, nieprawdaż?
26-12-2011 18:33:19
oj
to wina Grobelnego
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

kwi

do 05-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Look" - targi fryzjerskie
"BeutyVision" - targi kosmetyczne
PRZESUNIĘTE na 16-18.10.2020

05

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań PółmaratonODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego związanym z koronawirusem. Przesunięte na 18.04.2021

21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje" → ,b>PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: