Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Biskup Balcerek odprawił mszę św. w intencji chorych. Transmitowała ją na cały świat TVPolonia - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Biskup Balcerek odprawił mszę św. w intencji chorych. Transmitowała ją na cały świat TVPolonia
20-12-2011 00:37   Janusz Ludwiczak
W niedzielę ks. biskup Grzegorz Balcerek w kościele Matki Boskiej Bolesnej odprawił mszę św. w intencji osób chorych, niepełnosprawnych, cierpiących i samotnych. Dzięki transmisji w Telewizji TVP Polonia eucharystię mogli zobaczyć widzowie na całym świecie.

Po mszy św. w Domu Katolickim odbyło się spotkanie opłatkowe przy wspólnym stole i przedświątecznej modlitwie.

Nie była to pierwsza transmisja mszy świętej z Łazarza. 29 października 2006 roku na antenie TVP Polonia transmitowana była msza święta z kościoła Matki Boskiej Bolesnej. Z tego samego kościoła transmisję mszy świętej pierwszopiątkowej w marcu 2009 roku pokazała TVP Poznań. Natomiast 15 listopada 2009 r. transmitowana była msza św. z kościoła Św. Anny. Eucharystia rozpoczęła przygotowania do 32.Europejskiego Spotkania Młodych, a przewodniczył jej brat Marek z wspólnoty Taize.


Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
12

lis

19:00
Zespół Szkół Muzycznych ul. Głogowska 90
Koncert Pedagogów

13

lis

17:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Rumunia - impreza z cyklu: "Przez żołądek do kultury". Spotkanie międzykulturowe, realizowane przez wolontariuszy, obcokrajowców mieszkających w Poznaniu.
Impreza organizowana przez Klub Krąg, we

15

lis

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu piosenki obcojęzycznej

19:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Jak w przedwojennym kabarecie" - spektakl muzyczny dla dorosłych
Scenariusz i wykonanie: Michał Grudziński i Andrzej Lajborek (aktorzy Teatru Nowego). Spektakl w ramach projektu "W Łazarskim Kręg

16

lis

do 17-11-2019
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Hobby" - spotkania ludzi z pasją

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: