Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na dziedzińcu Radia Merkury odbędzie się świąteczny jarmark - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na dziedzińcu Radia Merkury odbędzie się świąteczny jarmark
10-12-2011 07:10   Janusz Ludwiczak
W niedzielę Radio Merkury zaprasza na swój dziedziniec przy ul. Berwińskiego, gdzie odbędzie się świąteczny jarmark, na którym czekać będą m.in. stragany z rękodziełem i ceramiką. Dzięki wspólnemu lepieniu łańcucha choinkowego i kolędowaniu mimo braku śniegu będzie można poczuć klimat nadchodzących świąt.

Już po raz drugi na dziedzińcu Radia Merkury przy ul. Berwińskiego 5 w niedzielę odbędzie się jarmark świąteczny. W programie przygotowano m.in. koncert Andrzeja Rybińskiego.

Będą także stoiska z rękodziełem i ceramiką oraz stoiska z ciepłymi posiłkami. Jarmark poprowadzą Anna Jaworska i Andrzej Ogórkiewicz, na co dzień gospodarze porannego programu Radia Merkury - mówi Piotr Niewiarowski z Radia Merkury.

O godz. 15:00 i 17:00 Studiu Teatralne Blum wystawi spektakl "Pudełko", a przez cały czas imprezy będzie można pośpiewać kolędy razem z Joanną Dolatą i Rafałem Sekulakiem.

W trakcie Świątecznego Jarmarku Radia Merkury będzie można nagrać życzenia świąteczne, które zostaną wyemitowane w wigilijny wieczór na antenie rozgłośni. Dla zmarzniętych organizatorzy przygotowali kawę i herbatę.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
28

lip

do 31-07-2021
17:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
IV Hawajskie spotkania na Łazarzu

07

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

14

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

15

sie

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Koncert z cyklu "Poznańskie Muzykalia" - z utworami Elvisa Presleya

21

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: