Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Targach można kupić gwiazdkowy prezent {GALERIA ZDJĘĆ} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Targach można kupić gwiazdkowy prezent {GALERIA ZDJĘĆ}
10-12-2011 05:21   Janusz Ludwiczak
Biżuterię, unikatowe ubiory i dodatki, ceramikę i szkło, przybory do malowania, ręcznie wykonane zabawki czy ozdoby świąteczne można nie tylko zobaczyć, ale i kupić podczas Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, który już po raz ósmy odbywa się na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Blisko trzystu twórców z całej Polski prezentuje wyjątkowe, ręcznie wykonane przedmioty podczas rozpoczętego w piątek Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, który odbywa się na MTP.

Na Targach można nie tylko zobaczyć, ale i kupić obrazy, grafiki, artystyczną ceramikę i szkło, biżuterię, ubiory, artykuły dekoracji wnętrz, ręcznie wykonane zabawki czy ozdoby świąteczne.

Goście Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych mogą wziąć udział w warsztatach i pokazach, podczas których zapoznają się z technikami zdobienia przedmiotów, filcowania, tworzenia biżuterii czy malowania na jedwabiu.

Imprezie towarzyszy kiermasz żywności tradycyjnej z regionalnymi przysmakami i tradycyjnym polskim jedzeniem.

VIII Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych można zwiedzać w sobotę w godz. od 10:0 do 19:00 oraz w niedzielę od 10:00 do 18:00. Bilet normalny kosztuje 7 złotych, ulgowy 4 zł. Bilet wstępu upoważnia do wstępu na Cavaliada Show i Cavaliada Targi, o czym więcej w artykule: Zawody konne w skokach przez przeszkody można zobaczyć na Cavaliadzie {GALERIA ZDJĘĆ}


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
28

lip

do 31-07-2021
17:00
Park Kasprowicza - ogród społeczny Kolektyw Kąpielisko (przy boisku do streetballu i wybiegu dla psów)
IV Hawajskie spotkania na Łazarzu

07

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

14

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

15

sie

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Koncert z cyklu "Poznańskie Muzykalia" - z utworami Elvisa Presleya

21

sie

09:00
Park Kasprowicza (przed halą Arena)
Joga na Arenie - ćwiczenia na świeżym powietrzu
(polana przy hali Arena)
wstęp wolny

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: