Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W trakcie Świąt przestępcy nie próżnują! - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
W trakcie Świąt przestępcy nie próżnują!
09-12-2011 06:56   redakcja, asp.szt.Maciej Nowak
Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i nadchodzący Nowy Rok jest czasem wypełnionym przygotowaniami do długo oczekiwanych uroczystości w gronie rodzinnym. Jest to okres wzmożonych zakupów artykułów potrzebnych do sporządzenia potraw na stół wigilijny, prezentów dla najbliższych oraz kreacji na imprezy sylwestrowe.

W ich poszukiwaniu często zapominamy o prawidłowym zabezpieczeniu naszego mienia co skrzętnie wykorzystują amatorzy cudzej własności.

Pamiętajmy!
Udając się do sklepów o dokładnym zamknięciu naszego samochodu, uruchomieniu alarmu, założeniu blokad i nie pozostawianiu żadnych przedmiotów na widocznym miejscu w pojeździe.

Będąc w sklepie, na targowisku, w tramwaju, w autobusie gdzie panuje tłok zwróćmy szczególną uwagę na nasze torby, torebki i portfele. Nie pozostawiajmy ich bez nadzoru i w miejscach z których łatwo je ukraść.

Wypłacając pieniądze w placówce bankowej, pocztowej, w kantorze i z bankomatu zwróćmy uwagę czy nie jesteśmy obserwowani i nie afiszujmy się ilością pieniędzy posiadanych przy sobie.

Zabierajmy tylko taką ilość pieniędzy która faktycznie potrzebna nam będzie na zakupach. Nie nośmy przy sobie bez potrzeby drogocennych przedmiotów: drogiej biżuterii, urządzeń elektronicznych, kart kredytowych i płatniczych.

Tylko nasza ostrożność i rozwaga zapewnią, że te święta będą dla nas naprawdę bardzo miłe i pozbawione żalu po stracie pieniędzy i mienia.

Czego Państwu ze szczerego serca życzę w imieniu wszystkich policjantów Komisariatu Policji Poznań – Grunwald.

asp. szt. Maciej Nowak
Wydział Prewencji
KP Poznań - Grunwald


R E K L A M A

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
21

wrz

do 22-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Common Future - Kongres Odbudowy Ukrainy

23

wrz

do 24-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi mieszkań i domów

27

wrz

do 29-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Polagra
Master Baker - konkurs wypieku chleba i bułek
"Taropak" - Miedzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Etykietowania

29

wrz

do 30-09-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Viva Seniorzy!" - targi senioralne

do 01-10-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi Smaki Regionów

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: