Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Awaria wodociągowa na Jarochowskiego - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Awaria wodociągowa na Jarochowskiego
19-11-2011 22:17   Janusz Ludwiczak
Ze spadkiem ciśnienia wody lub całkowitym brakiem wody w kranie muszą się liczyć mieszkańcy w obrębie ulic Jarochowskiego, Wyspiańskiego, Drużbackiej, Limanowskiego i Ułańskiej. Na ulicy Jarochowskiego doszło do uszkodzenia przyłącza wodociągowego. Na miejsce został podstawiony beczkowóz.

W czwartek wieczorem doszło do uszkodzenia przyłącza wodociągowego. Z tego powodu ulicą Jarochowskiego i pobliskimi ulicami - Limanowskiego i Niegolewskich popłynęły strumienie wody.

Na miejsce został podstawiony beczkowóz. Mieszkańcy w obrębie ulic Jarochowskiego, Wyspiańskiego, Drużbackiej, Limanowskiego i Ułańskiej odczuwają spadki ciśnienia wody lub nie mają wody w kranie w ogóle. Na miejsce został podstawiony beczkowóz.

Ekipy Aquanetu od czwartku usuwają awarię. Ulica Jarochowskiego pomiędzy Niegolewskich, a Wyspiańskiego jest zwężona, ruch odbywa się wahadłowo. Awaria ma zostać usunięta w poniedziałek.


Komentarze (2)

19-11-2011 22:25:20
tenia
Już w czwartek wieczorem było tam mnóstwo wody,trzeba było wcześniej działać a nie dopiero teraz
18-11-2011 17:11:07
morlock
Daaawno,dawno temu w odległej galaktyce.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

kwi

do 05-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Look" - targi fryzjerskie
"BeutyVision" - targi kosmetyczne
PRZESUNIĘTE na 16-18.10.2020

05

kwi

Poznań * Łazarz
13. Poznań PółmaratonODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego związanym z koronawirusem. Przesunięte na 18.04.2021

21

kwi

do 23-04-2020
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "GreenPower", "ExpoPower", "Poznań Drone Expo" - targi dronów i nowych technologii, "Sawo", "Securex", "Instalacje" → ,b>PRZESUNIĘTE na 18-20.10.2020

24

kwi

17:00
Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 ul. Jarochowskiego 1
Finał konkursu dla młodych grafików na projekt dyplomu dla MDK3

03

maj

Międzynarodowe Targi Poznańskie
Wings For Life → ODWOŁANE

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: