Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Na Poranku można stracić zawieszenie - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Na Poranku można stracić zawieszenie
13-11-2011 23:40   Janusz Ludwiczak
Kamienie wystające z jezdni, nierówna droga i ogromne dziury oddalone od siebie o kilka metrów - tak wygląda od kilku miesięcy ulica Poranek na Grunwaldzie.

Poranek to krótka, 300-metrowa uliczka jednokierunkowa, która łączy ulicę Marcelińską z Grochowską i Brzask na Grunwaldzie Marcelinie. Od kilku miesięcy ulica jest w fatalnym stanie.

Ilość dziur dorównała praktycznie ilości krawężników. Dziury, które oddalone są od siebie o kilka metrów są głębokie i zajmują niekiedy pół szerokości jezdni. Z powodu dziur i wystających kamieni kierowcy jadąc ulicą Poranek mogą uszkodzić opony i amortyzatory swoich pojazdów.

O problemie dziurawej ulicy Poranek na początku października rozmawiali z prezydentem Ryszardem Grobelnym mieszkańcy osiedla Grunwald Północ i Stary Grunwald. Prezydent zadeklarował, że zgłosi sprawę do Zarządu Dróg Miejskich, jednak obawia się, że ten nie znajdzie funduszy na naprawdę ulicy Poranek. Więcej w artykule: Prezydent Grobelny spotkał się z mieszkańcami Grunwaldu"

Zarząd Dróg Miejskich zapewnia, że na bieżąco monitoruje stan nawierzchni ulic. Kierowcy mogą zgłaszać też informacje o uszkodzeniach jezdni całodobowo pod numerem telefonu 61 661 44 46.


Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
09

sie

16:30
Park Wilsona
XXIV Światowy Przegląd Folkloru INTEGRACJE - Warsztaty haftu koralikowego

18:00
Park Wilsona Muszla Koncertowa
Koncert inauguracyjny "Biesiada Ludowa" - XXIV Światowy Przegląd Folkloru INTEGRACJE 2024

10

wrz

do 13-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Drema" - Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego

20

wrz

do 22-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Retro Motor Show" - Targi Pojazdów Zabytkowych

25

wrz

do 27-09-2024
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Targi "Polagra"
Targi "Smaki Regionów"

[ wszystkie ]

Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: